Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Informace o místním členovi lze nalézt i jinde (v sekci Kapesní hodinky nebo Opravy, servis a pomoc s hodinkami), ale myslím že si své vlastní vlákno zaslouží i zde.

 

Prováděl servis mých rodinných památečních kapesních hodinek a chci vyjádřit maximální spokojenost s průběhem opravy - vše bylo super: zhodnocení stavu po přijetí, info o průběhu opravy, jakož i výsledek vlastní opravy.

 

 

Děkuji a doporučuji!

Upraveno uživatelem Mareka01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servis hodinek u Jirky vřele doporučuji.

Nejprve mi kompletně opravil kapesní hodinky Lanco po dědovi, zlomená osa na setrvačce, nové sklíčko, vyčištění, seřízení, promazání, nová ložiska atd. Super komunikace, popsal mi veškeré práce na hodinkách, nafotil co vše bylo potřeba opravit a hodinky se mi vrátily jako nové.

Dále mi Jirka servisoval asi 15 Primek a jedny Vostoky, nová sklíčka, kompletní opravy, promazání, seřízení...a další jsou na cestě k němu :)

U jirky mají hodinky vždy perfektní servis.

 

Jirko děkuji a servis u tebe všem doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Jirkou se známe více jak 1 rok seznámily jsme se na stránkách když jsem vložila fotky starých kapesních hodinek ( předělávky na ruku) strojek hodinek byl zasažený rzí. Sháněla jsem někoho kdo by hodinkám vdechl nový život. Jo jo bylo pár komentářů jako typu to jsou mrtvý to vyhoďte , to se těžce nevyplatí atd.. Potom mi přišla zpráva ...představil se jako pan Jirka a napsal mi, že strojek převeze přes řeku Styx :-) . Hodinky jsem poslala po obdržený mě přišel od Jirky email,kde mi do detailu popsal veškeré závady a co třeba opravit nebo vyměnit za nové dále mi sdělil cenu za opravu a servis, tak jak by to mělo být u slušného hodináře.  Cca. po 2 týdnech čekání bylo milé překvapení hodinky byli opravený strojek byl zbaven rzi kompletně vyčištěný a promazaný též seřízený , nové sklíčko. Během opravy mi Jirka, také posílal fotky jak se práce pokračuje a samozřejmě popis. Potom samořejmě následovaly další a další kusy hodinek .

 

Když dát opravit hodinky tak jedině k Jirkovi. Jirko doufám , že jednou se spolu sejdeme na živo :-) :-). 

 

U jirky mají hodinky vždy perfektní servis !!! Všem zde vřele doporučuji !!! Jirko děkuji Ti za vše :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Také přidávám velmi kladné hodnocení - oprava starých kapesních hodinek, které dlouho ležely v šuplíku se zlomenou setrvačkou a Jirka jim vdechnul život, navíc kompletní GO strojku a vyleštění - jsou teď jako "nové" a mám z nich velkou radost :). Navíc super komunikace, rychlost, preciznost. Takže díky moc! Kuba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Připojuji se ke kladným hodnocením. Před nedávnem se ujal mých hodinek Doxa z pozůstalosti, tudíž citová vazba. Přišly k němu v mizerném stavu, nefunkční, s natřenými ručkami i ciferníkem a velmi zašlým pouzdrem. Vrátily se neopak ve stavu, který hodnotím jako bezvadný, vzhledem k výchozí situaci. Komunikace i rychlost příkladná. Za sebe naprosto doporučuji. post-51945-0-29041600-1487620282_thumb.jpgpost-51945-0-57818000-1487620337_thumb.jpgpost-51945-0-70686200-1487620301_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Chtěl bych poděkovat Jirkovi za servis kapesních hodinek. Dával nové sklo, ručičky, ciferník + kompletní vyčištění a seřízení.

S Jirkou byla výborná komunikace a obrovská ochota pustit se do renovace. Za mne odvedl kus dobré práce. Z hodinek mám obrovskou radost a za sebe mohu jen doporučit.

 

Ještě jednou díky moc Jirko.

post-44864-0-84233900-1497620457_thumb.jpg

post-44864-0-44098800-1497620476_thumb.jpg

post-44864-0-75001600-1497620499_thumb.jpg

post-44864-0-65148200-1497620522_thumb.jpg

post-44864-0-65904800-1497620536_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Pozdě, ale přece. Tímto se Jiřímu dodatečně omlouvám. Jednoznačně doporučuji. Skvělá komunikace a rychlé dodání. Mimochodem, zboží přišlo zabalené tak precizně, že Jirku podezírám, že je zakuklenej pedantickej východní němec :-) Za mne ještě jednou: palec nahoru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...