Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Taky pozdě ale přece. Jirka opravil hodinky o kterých slavný to pan Aleš ze Stodolní řekl že je mám zahodit. O těch dalších ani nemluvím. Krásně vyčištěné, až jsem se bál je brát do ruky že je zapatlám. Je to pan Hodinář. Jednoznačně doporučuji a děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Nechaval jsem to az na dnesni den a chtěl bych Jirkovi moc podekovat.

Udelal mi s opravou cibuli neuveritelnou radost a nakonec jsou radi vzhledem k jejich rodinne historii i ostatni clenove nasi rozsahle familie.

 

Velke podekovani a vsem mistnim zavislakum rozhodnedoporucuji.

 

Ps: Trosku mu toho konicka zavidim. Musi byt krasne delat nekomu radost opravdovou praci a vedet, ze si na me ten clovek vzpomene pri natahování hodinek i za 30 let v duchodaku...

Upraveno uživatelem uff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsíci...

Tímto vyslovuji srdečný dík a obdiv Jirkovi (nick Jiří9) za výtečnou opravu mých  dvou kapesních hodinek. Sehnal obtížně sehnatelné náhradní díly, provedl generálku a seřízení mých hodinek , šlapou výborně. Je to "Pan" hodinář, jeho ceny rozumné a čas opravy přiměřený.

Doufám, že i v budoucnu budu moci využívat jeho služeb, kterých si moc vážím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Díky Jirkovi začínají v mé sbírce elektronických vintážek převažovat ty, kterým se hýbou ručičky, a to tak, že správně:) Super komunikace, vše odsýpá rychle, občas si vyměníme i nehodinkové info. Věřím, že mi dá postupně dokupy celou sbírku, ale bude to ještě chvilku trvat:) Hodinky mu posílám vždy bez obav a s důvěrou, těžko chtít víc. No a doufám, že se taky někdy uvidíme naživo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

I já se musím přidat ke kladnému hodnocení. :speak_cool:

Jirka mě mile překvapil svým vystupováním, odborností a pečlivostí.

Bylo nutno udělat pár renovačních zákroků, které se povedly dokonale. Po celou dobu mě Jirka zásoboval fotkami a informacemi o dalším postupu při servisu.

Nevím co dále dodat, ale pokud budu někdy v ouzkých, tak vím na koho se obrátit.

Ještě jednou mockrát DĚKUJI a níže přidávám pár fotek z průběhu znovuzrození mých vintage DOXA + Roskopf.

 

DOXA (3).JPG

DOXA (4).JPG

DOXA (5).JPG

DOXA (7).JPG

DOXA (9).JPG

DOXA (10).JPG

DOXA (12).JPG

DOXA (17).JPG

ROSKOPF (1).JPG

ROSKOPF (3).JPG

ROSKOPF (7).JPG

ROSKOPF (9).JPG

ROSKOPF (10).JPG

ROSKOPF (13).JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dobrý  den 

I já bych chtěl  poděkovat Jirkovi za jeho vynikající práci. Sbírám  hodinky  a když se naskytne nějaký problém tak to vyřeší Jirka. 

Bydlím v okrese  Karviná  a je velký problém tady sehnat dobrého hodináře.  Po několika ne moc dobrých zkušenostech. Se teď obracím s opravami jen na Jirku

Naposledy mě opravil jeptišky  IWC a stříbrné  třípláštové kapesní hodinky. Udělá kompletní servis a renovaci podle mého přání.  Jiří  moc děkuji. 

20210308_191536_copy_1238x1651_1.jpg

20210308_191704_copy_1238x1651.jpg

20210308_191958_copy_1238x1651.jpg

IMG_7530.JPG

IMG_7535.JPG

IMG_7547.JPG

IMG_7540.JPG

IMG_7539.JPG

IMG_7544-1.JPG

IMG_7528.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...