Přejít na obsah

kdo zna nebo pozna???


hofer.hofer

Doporučené příspěvky

Tak skoro ani nevím co na to napsat, tak snad jen http://www.breitling.com <---- takhle vypadají pravé hodinky, odborník na fejky je pán s nickem kukla.

 

PS: Vyzkoušej příště použít hlavu než něco takto někam napíšeš.

sakra ja se jenom ptam ne. tak myslím že je horší když člověk neví a nedokaže se na nic zeptat. nejsem takovej fake abych se nezeptal. tak hlavně tam je jenom par modelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V prvom rade ten prispevok nema co robit v sekcii "Švýcarské hodinky>Breitling"! Ak niekto dokaze najst stranku Chronomag.cz, tak najde aj Breitling.com. Ak je niekto tak blby, ze si mysli, ze hodinky bez papierov za par tisic su original, tak si sucit nezasluzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic ve zlem, ale ta atmosfera uz me tady s prominutim s**e. Proc hned tak utocis. Proste se zeptal, dostal odpoved a hotovo.

 

Velmi se omlovám všem jemnocitným, já si to několikrát přečetl, a stále trvám na svém. Žádná atmosféra, mě prostě vadí, když někdo rozkopne dveře a rukopisem 5tiletého napíše, hele vole neser se a naval a vyplázne jazyk. Tak to na mě zapůsobilo. Ten rukopis 5tiletého bych samosebou jako takový ignoroval, nevím kolik je dotyčnému let a nic mi do toho není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi se omlovám všem jemnocitným, já si to několikrát přečetl, a stále trvám na svém. Žádná atmosféra, mě prostě vadí, když někdo rozkopne dveře a rukopisem 5tiletého napíše, hele vole neser se a naval a vyplázne jazyk. Tak to na mě zapůsobilo. Ten rukopis 5tiletého bych samosebou jako takový ignoroval, nevím kolik je dotyčnému let a nic mi do toho není...

 

 

přesně tak, a navíc žádný modeliiiiiiiiii tady neznáme :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi se omlovám všem jemnocitným, já si to několikrát přečetl, a stále trvám na svém. Žádná atmosféra, mě prostě vadí, když někdo rozkopne dveře a rukopisem 5tiletého napíše, hele vole neser se a naval a vyplázne jazyk. Tak to na mě zapůsobilo. Ten rukopis 5tiletého bych samosebou jako takový ignoroval, nevím kolik je dotyčnému let a nic mi do toho není...

tak je mne 20 let a v ČR jsem teprve 2 roky. zda to zajíma. omlouvam se ale pravopis ve formě i y mne nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je mne 20 let a v ČR jsem teprve 2 roky. zda to zajíma. omlouvam se ale pravopis ve formě i y mne nejde

 

Vždyť píšu, že ten pravopis nekomentuju. Komentuju styl, pokud je ti 20 tak by jsi měl vědět, jak se slušně a obšírně zeptat na to co chceš vědět.

Dám ti příklad.

Vejdeš do prodejny počítačů, zastavíš se u pultu a řekneš, zdar gumo chci počítač. Jak myslíš že to dopadne? Prodavač jako já tě rovnou vyhodí, jiní se tě třeba budou půl hodiny vyptávat na všechno možné. Otázka je, zda jsi vešel do toho správného obchodu, ty jsi totiž možná chtěl koupit vystřihovánku z papíru pro mladšího bratra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hofer.hofer: Jsem tady proti tobě už dlouho / i proti některým tvým kritikům /, ale protože nejsem tak velký odborník jako někteří, ždycky se raději před dotazem pokorně omluvím, abych se někoho nedotkl. Já se skutečně divím, proč sem noví členové vůbec chodí. Na tvůj dotaz, IMHO, stačilo jednoduše odpovědět: Milý příteli, to co nám ukazuješ je evidentně fake a my se zde takovýmito hodinkami nezabýváme. Ostatní výlevy jsou naprosto zbytečné. Jak by to bylo jednoduché......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...