Přejít na obsah

Zadost znalcu o posouzeni.


Garter

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 136
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tvl na tohle nemusí bejt ani odborník.  Jakože zadní strana setřená.

To mluví za vše.

Při pozitivním rytí je prakticky nemožné to ošoupat.  Ledaže ruka na cirkuli.

Boha jeho.  to jsou srandy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ten číselník je taky kousek.   Kbyby tohle pustili originál tak se dá většina lidí na plácání báboviček.

Je to hnus velebnosti.

Já jen nechápu kdo je tady ten osel.  Ten co to postnul anebo my, co se k tomu máme vyjádřit.  ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Garter: Koukám že kolegové už mě předběhli - ale taky by mě zajímalo co hezkého bys chtěl slyšet na aukro-akvarely připomínajícími ožužlané PAM 161, když už předem víš kým se tu "opovrhuje"? Lepší fotky evidentně nemáš/nedáš, zdroj/cenu si sdělit netroufáš - ale i podle toho rozmazaného mála co je vidět z ucha a spodku bych to preventivně tipoval na fíkus...  

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chceš určit pravost, nebo typ?

 

Jedná se o Panerai Luminor GMT Titanium 44MM PAM161 Ocean Chronometer PAM00161, pětisetkusová limitka, titanový tah

Dost jim ubližují fotky

 

to Marhi, zadní strana není setřená, ale upravená ve fotošopu, mrkni na poslední fotku

máš pravdu předsedo.  Chudák ten co si myslí že má doma něco, co i má cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesetrite mě a já to chápu. Jen jsem chtěl slyšet názor jestli si to mám vzít občas na ruku,nebo to dát klukovi na hraní. Z Aura rozhodně nejsou. Jedná se o hotelový nález, který byl rok v trezoru a jelikož se majitel nepřihlásil byly odevzdaných nalezci,tedy mě. Ještě pár fotek.

post-43575-0-81939100-1465602243_thumb.jpg

post-43575-0-75338800-1465602257_thumb.jpg

post-43575-0-44566900-1465602272_thumb.jpg

post-43575-0-94571100-1465602288_thumb.jpg

post-43575-0-33732700-1465602306_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se dívám na ten odkaz, co sem dal financ a na fotky zde, tak se přiznám, že moc rozdílů nevidím. Indexy lícujou s číslama stejně, výplně v ručičkách taky sedí, ucho je stejné, aretace korunky taky bez kladky, umístění nápisů ze zadu taky sedí

 

Jestli tam ostatní vidíte rozdíly, popište je prosím. Většinou udělá číňan jednu nebo více chyb, ale tady nevidím.

 

Co je jiné, je číslo vzadu, ale to nevím, co znamená, asi to bude výrobní číslo a to by se taky do 500ks edice vešlo

BB1208822 proti BB1208731

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě jsou pravý, po otevření bych ti to řekl s jistotou.

Fotky dělas strašný, některý Panerai už z fabriky vypadají jako svuj vlastni fejk a ty tomu nepomahas. Zajdi s tim k autorizovanému prodejci a tam ti to řeknou na 100%.

Vidím to stejně. Podle fotek "I" série, starší model, tedy rok 2006. Zdají se mi originální včetně tahu, ale jistotu dá až AD. Fotíš hůř, než já :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snažím se porovnávat fotky s originálem už dlouho, ale zatím jsem nenašel nic. Nestyděl bych se to zanést k AD. Pokud by to měl být fake, tak je fakt dobrý :-) Pokud ne, tam máš zadarmo PAMy, které IMHO nejsou moc pěkné, ale taky lepší než drátem do oka ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...