Přejít na obsah

Submariner se zelenou lunetou a další modely


mantisa

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

měl jsem výhlednutý tento model, ale slečna v Pařížské mě jaksi šokovala informací, že čekací doba na tyto hodinky je 1-3 roky. :thumbsdown_anim: Tudíž přemýšlím o jiných hodinkách, ale jaksi stále nejsem rozhodnut. /quote]

 

 

Coze, cekat 1 az tri roky??? Byt tebou, zasel bych do Stepanske k Bechynemu. Vidam tam ten zeleny SUB bezne za vylohou.

SUB, obecne, je moc dobra volba. Nosim ten svuj uz skoro 5 let a jsem nadmiru spokojen. Presnost chodu je cca +1s/den.

Upraveno uživatelem ZdenekP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle zelený Rolexy jsou fakt pěkný. Společně s Milgaussy nejhezčí z jejich produkce. Trochu by mě od jejich koupě odrazovala jednan věc. Mám známého, etablovaného, úspěšného člověka, nosícího Seadwellery a přesto si lidi v duchu myslí, že má fejky. Myslí si to a mlčí.....:( Jak se má chudák bránit?

 

 

Tohle je prece vyhoda, ne? Hodinky si kupujes pro sebe a ne pro okoli, takze ti muze byt jedno, co si kdo mysli. Pokud se, ovsem, chce nekdo ukazovat jako sekac, ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je prece vyhoda, ne? Hodinky si kupujes pro sebe a ne pro okoli, takze ti muze byt jedno, co si kdo mysli. Pokud se, ovsem, chce nekdo ukazovat jako sekac, ....

 

Hlavně asi nechce vypadat jak debil. Nevim jak Tebe, ale mě by sralo kdyby si lidi řikali, že nosim fejky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano protoze oboje jsou tzv. poradnikove hodinky (nejsou bezne k mani) jeden ze zdejsich clenu si tim vydelava na dalsi hodinky - zapise na daytony pocka dva roky a pak je proda nejakemu nedockavci s lehkym "navysenim" (je fakt, ze zije na floride, kde tech nedockavcu je vic :-) a po nekolite ma svoje daytona gratis ;-)

 

 

 

s daytonami je to kmplikovanejsie, ale zeleny submariner mali naposledy ked som tam bol v Ba v Sherone a mali ho tam 5 ks :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Ahoj,

 

měl jsem výhlednutý tento model, ale slečna v Pařížské mě jaksi šokovala informací, že čekací doba na tyto hodinky je 1-3 roky. :thumbsdown_anim: Tudíž přemýšlím o jiných hodinkách, ale jaksi stále nejsem rozhodnut. Malé shrnutí:

 

Rolex Submariner (zelená luneta)

+ klasika, tradice

+ zelená luneta je zajímavé pojítko mezi klasikou a modernou

 

- čekací doba je moc dlouhá

 

Omega Seamaster (klasické bondovky)

+ klasika, tradice

+ hezký vzhled

 

- profláknuté

- má je "každý druhý"

- nový Bond se mi moc nezamlouvá

 

Tag Heuer Aquaracer Calibre S Regatta

+ zajímavý vzhled

+ moderní, elegantní a luxusní značka

 

- přijdou mi trochu jako kopie Seamasterů

- neznám dostatečně jejich funkce, nevím tedy, zda by mi některé z nich nevadily

 

Které byste brali vy?

 

Mrzí mě ty Submarinery, opravdu se na ně tak dlouho čeká? Chci se taky zeptat, zda se platí nějaká záloha, jelikož netuším co bude za rok, kór za tři, tudíž dávat zálohu s rizikem, že mně loupne v hlavě nebo že mě vyhoděj z práce či kdoví co ještě, se mi dvakrát nechce. :-)

 

 

No nevím, ale kdybych si chtěl kupovat nové Relexy Submariner, tak určitě ne v Pařížské!:)) Přeplatíte minimálně 30 000,- jejich původní hodnoty. Ale přes internet. Jinak Rolex Submariner nejsou kopie ničeho, tak maximálně sesterských Rolex Tudor Submariner:) Je to čistokrevná, plnotučná klasika!! Jsou to automaty s datumem vodotěsné do 200m. Se zelenou lunetou vypadají taky dobře...mě osobně se možná líbí i více, než černé.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle zelený Rolexy jsou fakt pěkný. Společně s Milgaussy nejhezčí z jejich produkce. Trochu by mě od jejich koupě odrazovala jednan věc. Mám známého, etablovaného, úspěšného člověka, nosícího Seadwellery a přesto si lidi v duchu myslí, že má fejky. Myslí si to a mlčí.....:( Jak se má chudák bránit?

 

 

S tím musí majitel Rolexek žít a vykašlat se na lidi co si myslí. Sám mám Breitling for Bentley a protože jsou to hodinky, kterých fake se koupí naprosto na každé tržnici tak mě taky často lidi čumí na ruku a myslí u toho na Veitnam. Kašlu na to. Dokonce za mnou přišel pán a měl hrdě na ruce fake B for B a zeptal se mě jestli je mám taky z Hatí, že vypadají dobře. Usmál jsem se a odpověděl, že tyhle jsou z jinýho obchodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...