Přejít na obsah

Luminox pravé nebo FAKE ?


long

Doporučené příspěvky

Ola klucí,

Luminox nemám a  odpoledne si pro ně mám jet. ( navíc asi limitka, dle loga na číselníku)

Jsou pravé a nebo ne ?

Nějak se mi nezdá to dýnko, za prvé ten font písmen, který se mi zdá nestejnoměrně hluboký a za druhé tam třeba není lomítko mezi modely co je na ostatních fotkách na Google.

Poslední fotka je fotka originálu :-) prvé dvě kousky jsou hodinek, pro který si mám jet !

 

 

Děkuji za pomov.

 

Klidně sem ať načerpáme informace všichni

post-965-0-29803400-1466068442_thumb.jpg

post-965-0-57578500-1466068445_thumb.jpg

post-965-0-83753500-1466068448_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde jsem tuhle limitku nenašel, co to má být zač? Dýnko vypadá jako z navy seals.

 

Pokud to má nějakou umělé pouzdro, tak by se fake dal snadno rozpoznat dle hmotnosti.

v 15  je budu mít v ruce, ale stejně se bojím že poznám prd. Origo je z carbonu

Co je to za limitku vůbec nevím a bojím se aby mi něco neuteklo, ale fake bych měl do MOC NERAD ! :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origo je ze polykarbonátu a 30% uhlíkovejch vláken/karbonu, prej.

 Jinak nevim, ale neřekl bych, že se to bude fejkovat, zvlášť s tim tritiem. Jestli bude tritium fungovat, nebál bych se toho.

 děkuji za tip. No teď mi ještě vrtá hlavou to logo ( nějaké vlajka či čo ) té limitky.

 

Ale furt si tak nějak podvědomě myslím že LUMINOX se fake dělá. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct - já jsem třeba ten karbon nijak nepoznal, normálně klasický plast, váha byla taky skoro nulová, jestli funguje tritium a cena je lidská, tak bych je vzal i když to jsou fíky, protože to imho fakt nejsi schopný poznat. Ony i origo Luminoxy vypadají jako fíky  :lol2:   Takže, jestli to nestojí více, než večeře pro dva v Praze, tak bych do toho šel (v nejhorším najdeš další kavku na aukru co je zase vezme)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel se z těch fotek dá poznat málo (nechtěl jsem říci hned "prd"). Ale podle druhé fotky se zdá, že nápisy a ty cancy okolo včetně ptáka na dýnku jsou na těch "možná" kupovaných vyražená a je vidět, že hloubka ražení je různá. Na té origo fotce to tak není. Takže buď chyba při výrobě nebo nejspíš jižní ovoce. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci vsem díky za tipy a pomoc i když jsem čekal že se ozve více lidí.

 

Hodinky jsem včera koupil!

 

Zjištění ?

Ještě včera jsem mazal do Luminox na Poříčí, kde je rozkuchli a zjistili že jsou v pořádku. Jen jim moc nebrala hlava proč je místo logo Luminox vlajka Jordánska a dole pod ručkami namísto nápisů o vodotěsnosti, plastické černo stříbrné logo Luminox.

Slíbili že se zkusí zeptat výrobce pro koho byl tento model ,limitka vyrobena.

 

Každopádně už nyní vím že jsem udělal dobře, když jsem zariskoval a šel do rizika.

Nyní me čeká jen těsnění, nový gumový řemen a nové sklo. U skla jen nevím jestli tam rovnou dát safír případně s Af protože ten číselník je hodně pěknej,tak ať je na něj vidět .

 

Jo s tím tritiem byla prdel! Prodejce moc nechápal proč chci jít k němu na toaletu a v každé ruce mám jedny hodínky! -:))) ( Traser pro srovnání svitu)

 

P.s fotky dodám večer a nebo v neděli

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

To mě by zas zajímalo co to koštuje.  Jako plastovej zázrak žádná úža dle fotek..   

PS.   vím ne plast kompozit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chlapi sune se do dopředu. Hodinky jsou z větší části po zásahu u "doktora"

Nový tah,pouzdro jako nové, vyčištěný stroj a díky pomoci Helveti a kluků odsud čeká u dovozce komplet origo sklo i s prací a nasazením.

Příští týden pro něho jdu.Před tím ho tedy budu posílat do Meopty na vnitřní AF, jelikož díky číselníku na "Míru" který se lehce leskne, není vidět zcela komfortně na indexy.

Následné foto dodám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravím kamarádi,

jsme ve finále !

 

Na začátku, musím namísto plků velice poděkovat Jirkovi Štencekovi ze společnosti http://www.helveti.cz/

za neocenitelnou pomoc a nasměrování . Toliko pro začátek.

Následně musím poděkovat panu Vodičkovi osobně ( velice příjemný frajer) ze společnosti http://www.ftime.cz/

a to z jejich prodejny a servisu v ulici na Poříčí.

 

Také všem, kteří jste mi napsali do S.Z.  nebo tady do vlákna a dali mi alespoň malou naději, že si nekupuji poprvé v životě FAKE.

 

Dle oficiálního sdělení se jedná o hodinky, které byli vyrobeny v počtu 120 kusů a byly vyrobeny jako pracovní hodinky pro osobní gardu jordánského krále.

 

Vím,někdo z Vás si řekne mnoho povyku pro nic a "laciné" hodinky, ale kdo je má jako doma v šuplíku!?

 

A nyní k hodinkám. 

 

Stav ihned po koupi vidíte na fotkách a stav nyní vidíte na nových fotografiích. Dovolím si jen uvést, že v hodinkách jsou nová těsnění, jsou vyčištěné, mají novou baterii, také mají nové Luminox sklo s vnitřním namodralým antireflexem z Meopty a pomazleným pouzdrem. Také je na nich nový řemen. :-)

Jo zapomněl jsem na nový baráček ( krabka)

post-965-0-97431500-1472235351_thumb.jpg

post-965-0-02248200-1472235363_thumb.jpg

post-965-0-21034100-1472235369_thumb.jpg

post-965-0-35704400-1472235414_thumb.jpg

post-965-0-74213100-1472235418_thumb.jpg

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pěkný příběh a hodinky. Hodně se mi líbí, tak kdybys je někdy pouštěl..  :D

 

Ještě dotaz: dýnko je původní? Všiml jsem si, že jsi psal, že jich bylo 120, ale na dýnku je 3050/3350.

 

Pouštět je nemohu,na do mě stály moc úsilí a jak je to s číslováním to nevím.

Každopádně se jedná o tuto limitku a krom mých je na netu pouze jedna jiná fotka a to pouze zepředu.

Problém je, že Luminox nechce podávat o svých limitovaných edicích žádné informace a to ani svým dealerům.

Proto byl problém získat jakoukoliv informací!

Každopádně ani u limitek není běžné, že se prohodí logo Luminox za logo limitky, právě tak jako je to vidět zde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Limitku si můžete udělat kdokoliv. Odběr je myslim min. 10 kousku. Taky jsem mel 3051 bo necele 4 roky. No za tu dobu byly 5x v servisu a dvakrat nová Ronda. Když nakonec při vaření upadla vteřinovka, rozhodl jsem se jedině. Tyhle fejky rozho nejsou to je fakt ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...