Přejít na obsah

Fotka

Seiko SBDN001

titan solar potápky

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
3 odpovědí na toto téma

#1 Filip.J

Filip.J

korporátní střevo

• Member_50
  • 3 490 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:U 24.zDL

Publikováno 22.červen.2016 - 01:00

Tak já to přece jenom zkusím. Nějak se mi to nakupilo v kabelce a taky mi zas přelítlo přes nos něco jiného, tak v zájmu akumulace střeliva nabízím tyto paperweight potápky.

Rozepsal jsem se o nich tady a fotky aktuálně dodrbané spony jsou vidět tady. Pouzdro poškrábané není, sekundovka lícuje, luneta klape, tah šustí, všechno je v pořádku.

Tah je zkráce na ruku 16.5 - 17 cm, sundané dílky samozřejmě mám a můžu je i na tah vrátit, pokud si to kupující bude přát.

Přesnost je příkladná, po týdnu mě nebavilo studovat, jestli se předbíhají o 1.5 nebo 2 sekundy, tak jsem to přestal řešit.

Bez krabičky a bez papírů, jen samotné hodinky, zato s poštou nebo s osvěžením při předánív Praze, za 7000 Kč.

Přiložený soubor (y)

#2 Filip.J

Filip.J

korporátní střevo

• Member_50
  • 3 490 příspěvků(y)

Publikováno 22.červen.2016 - 11:41

Peníze na cestě.

#3 Arthur N.

Arthur N.

Megazávislák

• Member_50
  • 2 367 příspěvků(y)
  • Bydlí:Západní Čechy
  • Fanoušek značky:už asi jen SEIKO:)

Publikováno 22.červen.2016 - 16:59

sorry za krafání, ale zasmál jsem se. Modi asi spí:)

Filip napsal:

Publikováno 20.červen.2015 - 00:12

Nu, vážení, po více jak roce opožděně děkuji za všechny pozitivní ohlasy. Celou dobu si pamatuju, proč jsem ty první prodal. Takže, kdybych někdy dal do inzerce tyhlety druhé, prosím mody, aby mi to smázli a dali mi na týden ban Kdyby náhodou. Myslím ale, že k tomu nedojde - jsem o rok moudřejší  a momentálně mám pocit, že jsem saturován a nemám kam dál jít. Ne že bych neměl choutky, ale jsou mimo mé možnosti. Možná by se to dalo nazvat bezvětřím, ale jsem v něm spokojen, nějakou dobu se v téhle své zátočince budu plácat...

#4 Filip.J

Filip.J

korporátní střevo

• Member_50
  • 3 490 příspěvků(y)

Publikováno 23.červen.2016 - 12:32

No jo no, modi to nestihli, hodinky jsou pryč  :lol:

Holt člověk míní a chronobundus mění, však u mě vydržely rok, to je na místní poměry skoro v kategorii "definitivní"  :lol2:

Děkuji kupujícímu i Chronomagu  :speak_cool:

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:titan, solar, potápky