Přejít na obsah


Fotka

Alpina Yacht Timer Tactical Planner

al-525x4v6 alpina extreme nové hodinky

 • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 HondzaX

HondzaX

  Megazávislák

 • Member_50
 • 1 126 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž

Publikováno 29.červen.2016 - 13:00

Za kolegu, který není členem fóra prodám úplně nové hodinky značky Alpina - model Yacht Timer Tactical Planner. Jedná se o limitovanou edici. Hodinky jsou absolutně nové, nenošené, bez zkrácené gumy (tedy v plné délce) a s nalepenými foliemi. Je k tomu kompletní balení - všechny krabice, visačky, manuál, certifikát k limitce a nevyplněná garanční karta (záruka tedy u prodejce v USA). Jsou mu pocitově velké, a proto je pouští.

 

Parametry zde:

 

Strojek: automatický - AL525 (rezerva nátahu 42 h, 25 kamenů)

Pouzdro: nerezová ocel

Sklíčko vrchní: safír s antireflexem

Sklíčko spodní (průhled na strojek): safír

Velikost pouzdra: 44 mm

Vodotěsnost: 300 m

Pásek: guma s originální překlápěcí sponou

Otočná luneta, velmi slušná lumi, datumka.

 

Foto připojuji pouze ilustrační z netu - jedná skutečně o fungl nové hodinky a není na nich co fotit. Nicméně na fotkách je přesně model, který je předmětem prodeje.

 

Cena je bezkonkurenční - 22.000,- Kč (v ČR 38.000,- Kč na chrono 24 podobně draze. Jinde na netu také). Slevy nečekejte. Jen prodej - bez výměn. Nabídka platí jen do 6.7., proto porosím bez rezervací.

 

Preferuji osobní odběr v Praze (4), případně bych asi i uměl zajít i na poštu (pak k ceně prosím připočtěte náklady na poštovné).

Budu rád, když se jich někdo ujme, protože jinak hrozí, že zase skončí u mne - ale to už mne doma asi opravdu zastřelí..

 

Komunikaci prosím výhradně do SZ.

 

Ilustrační foto 

Přiložený soubor (y)#2 HondzaX

HondzaX

  Megazávislák

 • Member_50
 • 1 126 příspěvků(y)
 • Pohlaví:Muž

Publikováno 1.červenec.2016 - 13:30

Vyřešeno. Kupujícímu z nejrychlejších gratuluji a přeji ať slouží. Ostatní zájemcům děkuji za projevený zájem. Chronomagu děkuji za prostor.Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:al-525x4v6, alpina, extreme, nové, hodinky