Přejít na obsah

Definitiva vol. 2


Doporučené příspěvky

V rámci mojí aktivity zde na fóru bych rád využil Vašich osvícených rad s výběrem druhých tzv. definitivních :)

Ve zkratce - pozici no.1 zabírají 39mm 214270 Expy s "krátkými" ručkami a na tom ve velice dlouho nebude nic měnit - pohodlí nošení a všechny ty drobné detaily mě totálně uchvacují zas a znovu.

Nicméně na druhé pozici je stále poměrně neklidno - ale kristalizují mi určití favorité, tak si rád vyslechnu Vaše připomínky a poznatky.

 

Zadání - max.39 mm, spíše subtilní. Rozhodně ale něco ve zdejších vodách spíše neobvyklého. Zde je moje trojice :)

 

1. Zenith El Primero 38mm

2. Tag Heuer Carrera Chronograph 39 mm

3. Breitling Transocean Chronograph 38 mm

post-26179-0-55006700-1467374184_thumb.jpg

post-26179-0-94154700-1467374189_thumb.jpg

post-26179-0-55272500-1467374227_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Tveho vyberu urcite Zenith, jinak jak vyse pise Micey.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi taky dost zalezi v jakem prostredi a k cemu budou "cislo 2" nejvice na ruce...

Pro mne osobne poradi:

1: Heuer (imho nejvic nadcasove)

2: Zenith (krasa, ale subcifry trosku "cirkus")

3: B-cka (trochu fadni, az nudne)

 

Jinak bude volit gentleman pohybujici se ve "vybrane" spolecnosti a jinak "delnicka trida" ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc všem za vaše názory, líbí se mi ten rozptyl :) 
UN a JLC jsou skvělý, nicméně momentálně se na ně vůbec necítím, to počká ještě. 

Na Heuer reedice mám slabost, ovšem zde nedávno pořízené Carrera WS2112 v 35,5 mm jsou mi pocitově přeci jen poměrně malé. Ale designově mě stále hrozně baví. A Zenith je v mých očích kategorie sama pro sebe, i když z nich mám pocit zvláští "křehkosti", což nedokážu úplně popsat. Ale byl to dostatečný důvod, proč šly z domu např. Khaki Navy Pioneer...

 

Ja bych se vykaslal na 39 a vzal k expum moony nebo potapky:)

Moony jsem už měl (Alaska Project) a dodnes mě prodej mrzí. Jsou to neskutečně nadčasové srdcovky, ale bohužel jsem si již zvykl na menší rozměry na zápěstí :) Takže Moony jsou případně až jako č. 3-4., ideálně z roku narození. Sentiment :)

 

Mi ten tvůj výběr přijde jakože hledáš expy s chronem

Dobrá poznámka! Tak nějak to cítím s Breitling, navíc mesh není úplně můj styl. A světlé mi přijdou dost pro "starší". Tahají za nejkratší konec.

 

Za mě Zenith, Hujer, Béčka na třetím :-)

Takhle to taky zatím cítím :)

Upraveno uživatelem prazskej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...