Přejít na obsah

I Have a Dream ...


Flipik

Doporučené příspěvky

Toto vlákno nemá ambicí konkurovat těm, ve kterých je spousta krásných hodinek - třeba jako má Ondra71 - a mnozí další. Moje dream watch jsou samozřejmě NoDate a vlastně má skromná chrono cesta je lemována především hodinkami bez data. Proto se už těším na zdejší RAF limitku - samozřejmě bez data.

 

Název vlákna však směřuje trochu šířeji. V našich životech jsou okamžiky, kdy je nám jedno, kolik je hodin nebo kolikátého zrovna je. Jsou to zpravidla ty momenty, kdy se nemusíme zabývat všedními povinnostmi ani úkoly, které jsou na nás kladeny (typicky dovolená, víkend, sváteční dny nebo nějaká zvláštní událost). Někdy ale i v běžném životě nastane chvíle, kdy zapomeneme na to, že jsme součástí často vysilující mašinérie a čas se zastaví. Možná se zasníme nebo nás pohltí pohled na něco nevšedního, krásného. Jsou to prostě NoDate Dreams, kdy více než kdy jindy platí, že čas je relativní, plynoucí ve svých vlastních kategoriích. Pokud se mi podaří něco takového zachytit (podle mě), tak to sem dám.

Upraveno uživatelem Flipik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 111
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Moje první NoDate, které mi zabavila dcera. Naši je nedávno objevili a žádné překvapení, že se po více než dvaceti letech bez problémů rozběhly. Pamatuju si, že jsem byl tenkrát zklamaný, že nemají datum, ale zas tak dlouho mě to netrápilo, protože nastala doba digitální a Primky šly z ruky. Každopádně už potřebují servis, začínají se asi po roce chodu trochu zpožďovat.

post-21642-0-54787300-1467885395_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Igeny příběh mají, jsou to skvělé hodinky, ale od samého začátku jsem musel něco reklamovat a řešit. Po necelém roce (při velmi) šetrném zacházení začala blednout černá barva lunety a to byla poslední kapka. Nyní je má (asi stále) velkosběratel Sibiř. S novodobým Primem jsem definitivně skončil, protože ? no škoda mluvit.

 

post-21642-0-79344900-1467886012_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dávej pozor na situaci v trochu poupraveném textu

 

A ty se mě najednou ptáš, jaký sny, ty vlastně máš.
Najednou se nějak nemůžu rozpomenout.
Víš, já ti neodpovím, ale jediný, co vlastně vím,
všechny jsem zapomněl jen a jen svojí vinou.

 

Držim palce, ať se to nestane.

Mne ta nechuť k hodinkám bez data neopustila. Momentálně v něm vidím to jediné praktické, co mi z téhle stránky hodinky mohou nabídnout, když už se nejedná o čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za fotky i povídání, a těším se pak na galerii vysněných :)

 

Ale to bude ještě hodně dlouhá cesta!

 

Tak dávej pozor na situaci v trochu poupraveném textu

 

A ty se mě najednou ptáš, jaký sny, ty vlastně máš.

Najednou se nějak nemůžu rozpomenout.

Víš, já ti neodpovím, ale jediný, co vlastně vím,

všechny jsem zapomněl jen a jen svojí vinou.

 

Držim palce, ať se to nestane.

Mne ta nechuť k hodinkám bez data neopustila. Momentálně v něm vidím to jediné praktické, co mi z téhle stránky hodinky mohou nabídnout, když už se nejedná o čas.

 

Na datum přece máme mobily ne?  :rolleyes: Ale teď vážně, date je zatraceně užitečná komplikace. Kdybych náhodou potřeboval změnu, tak RAFky budou mít i date citerník :smile_anim: . Na druhou stranu výhodou je čistější vzhled a kdykoli člověk po nějakých šáhne, nemusí nic štelovat.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Hodinky s datem mi do vlákna moc nesmí, ale tyhle Lamiczkovy putovní monstra jsem měl před rokem na dovolené a neměly chybu. Navíc tahle fotka mě stála hodně přemlouvání, než drahá svolila ...

 

post-21642-0-68872200-1470130403_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Ondro, od Tebe pochvala zvláště potěší. Jo, Igeny jsou supr - škoda, že Prim to vede do kytek a není schopen nabídnou ceně odpovídající kvalitu a 2 mm navíc by jim strašně slušely.

 

PS: Těch Moonů se nevzdávej, jednou bys stejně litoval a znovu je sháněl :smile_anim:  (ale o tom to vlastně celé je ...)

 

Pěkné fotky asi nej primek, tydle bych si dal taky líbit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...