Přejít na obsah

nový Breitling for Bentley


midloch

Doporučené příspěvky

No, tak v souvislosti s tímto by mě zajímalo následující a možná by někdo mohl vědět, Breitling musel od roku 1884 používat nějaké strojky, čí tedy byly? Myslím, že jsem kdesi četl že dělali vlastní a jelikož koupili Kelek tak od nich z ekonomických důvodů upustili (není na 100% potvrzeno). Navíc dle tohoto infa:

 

Kelek is a Swiss watch manufacturer founded in 1896 and owned by Breitling. In addition to finishing and modifying Breitling's ETA/Valjoux/other base movements to high standards, Kelek develops in-house modules for them.

 

Je zřejmé že určité věci si do strojků dělají sami.

 

A navíc, nikdy neříkej nikdy, má víra v in-house Breitling kalibr je velká!

Midlochu, já jsem realista... jakmile dojdou poslední ebauche od ETA, tak Breitling (a ne sám) přejde na produkci Sellity nebo La Joux-Perret. Nepočítám, že by se chlapům od Big B vyplatila výroba vlastních kalibrů, i když je pravda, že by tím vykopli dveře do uctívaný společnosti manufaktur...

 

Téma ETA vs. Sellita a La Joux-Perret je hezky popsaný (anglicky) tady.

 

S tou prehistorií nevím, ale poptám se :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V pondělí mi přivezou z USA dvoje Breitling Bentley a jedny budou na prodej.Jedná se o Bentley Motors,modrý číselník,origo kroko řemínek,jsou cca 3 měsíce staré,ve stavu nových.Nechci to zatím dávat do sekce prodám,protože nemám fotky. Cena je 87000,možno i bez řemínku za 80000,pokud by chtěl dotyčný jen ocel-1200 dolarů originál od Authenticwatch. Asi to sem nepatří,tak se předem omlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondělí mi přivezou z USA dvoje Breitling Bentley a jedny budou na prodej.Jedná se o Bentley Motors,modrý číselník,origo kroko řemínek,jsou cca 3 měsíce staré,ve stavu nových.Nechci to zatím dávat do sekce prodám,protože nemám fotky. Cena je 87000,možno i bez řemínku za 80000,pokud by chtěl dotyčný jen ocel-1200 dolarů originál od Authenticwatch. Asi to sem nepatří,tak se předem omlouvám.

Až Ti je přivezou dej vědět. Nevím sice Jaké Bentley to jsou, ani model, ani rok, ale zajímá mě to.... ( Kdyby měl někdo na prodej Panerai 8 days, nebo IWC Big Pilot, tak se taky nebudu zlobit, když se mi ozve ).

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až Ti je přivezou dej vědět. Nevím sice Jaké Bentley to jsou, ani model, ani rok, ale zajímá mě to.... ( Kdyby měl někdo na prodej Panerai 8 days, nebo IWC Big Pilot, tak se taky nebudu zlobit, když se mi ozve ).

Breitling for Bentley Motors 2536212,cena v ČR na kůži cca 165000,s ocelovým tahem cca 190000,ale to určitě víš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až Ti je přivezou dej vědět. Nevím sice Jaké Bentley to jsou, ani model, ani rok, ale zajímá mě to.... ( Kdyby měl někdo na prodej Panerai 8 days, nebo IWC Big Pilot, tak se taky nebudu zlobit, když se mi ozve ).

Ale zaráží mě skutečnost,že nevíš o jaké hodinky se jedná a přesto máš zájem!Nejsou to hodinky za 5 t a model Bentley Motors je jen jeden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zaráží mě skutečnost,že nevíš o jaké hodinky se jedná a přesto máš zájem!Nejsou to hodinky za 5 t a model Bentley Motors je jen jeden.

Milý Pekosi, zřejmě mě máš za idiota. Ale budiž. Pro Tvou informaci se řada Breitling for Bentley dělí na modely Mullinger, GT Racing, Bentley Motors, GT, GT Racing, Bentley 6.75.. čas od času každý model prochází drobnými změnami. Měl jsem pocit, že si možná pleteš Breitling for Bentley dohromady. ....No nic, ty peníze bych stejně nedal dohromady, ani kdybych prodal svou starou Felicii, a ještě si něco půjčil od Provident ( milý kluci to jsou ). Takže hodně radosti, s novými kousky. S úctou Tvůj Cyber

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem zapomněl na model Tourb. ale ten by byl asi i bez tahu, korunky, a ruček dražší co? A já myslel jak těch pět litrů dobře investuju. Tak zase nic :-(

 

Cybere, na tohle tady se vykasli, za 5 litriku v klidu sezenes B4B i s turbem na aukru ;)

Kdyz budes peclive vybirat, tak by mohly i fungovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý Pekosi, zřejmě mě máš za idiota. Ale budiž. Pro Tvou informaci se řada Breitling for Bentley dělí na modely Mullinger, GT Racing, Bentley Motors, GT, GT Racing, Bentley 6.75.. čas od času každý model prochází drobnými změnami. Měl jsem pocit, že si možná pleteš Breitling for Bentley dohromady. ....No nic, ty peníze bych stejně nedal dohromady, ani kdybych prodal svou starou Felicii, a ještě si něco půjčil od Provident ( milý kluci to jsou ). Takže hodně radosti, s novými kousky. S úctou Tvůj Cyber

Psal jsem ale dost jasně,že se jedná o model Bentley Motors!!! Tak nevím,co řešíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem ale dost jasně,že se jedná o model Bentley Motors!!! Tak nevím,co řešíš.

Možná, že kdybys sbalil ten svůj pofidérní krámek, a odstěhoval ho tam, kam patří, tak tu s tebou neřeší nikdo nic :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý Pekosi, zřejmě mě máš za idiota. Ale budiž. Pro Tvou informaci se řada Breitling for Bentley dělí na modely Mullinger, GT Racing, Bentley Motors, GT, GT Racing, Bentley 6.75.. čas od času každý model prochází drobnými změnami. Měl jsem pocit, že si možná pleteš Breitling for Bentley dohromady. ....No nic, ty peníze bych stejně nedal dohromady, ani kdybych prodal svou starou Felicii, a ještě si něco půjčil od Provident ( milý kluci to jsou ). Takže hodně radosti, s novými kousky. S úctou Tvůj Cyber

Chybí ti tam pár modelů a kluci zpravidla bývají milííííí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Jasanda.Kluci jsou mladý,aspoň podle tebe.Může být,třeba v nářečí.

 

Ty jsi opravdu čistokrevný blb Pekosi, Ty jsi snad ani nechodil do školy, proto základní lekce :

 

singulár nebo-li číslo jednotné milý = mladý, tudíž milý Pekosi

plurál nebo-li číslo množné milí = mladí, tudíž milí kluci

 

takhle už stačí ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi opravdu čistokrevný blb Pekosi, Ty jsi snad ani nechodil do školy, proto základní lekce :

 

singulár nebo-li číslo jednotné milý = mladý, tudíž milý Pekosi

plurál nebo-li číslo množné milí = mladí, tudíž milí kluci

 

takhle už stačí ?

Přečti si to od začátku a zjistíš,že blb jsi ty.Jestli ale umíš číst.Omluvu nečekám.

Upraveno uživatelem Pekos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přečti si to od začátku a zjistíš,že blb jsi ty.Jestli ale umíš číst.Omluvu nečekám.

 

Pekos, ty sis rano zapomel vzit prasky co ? Tak mazej pod sprchu, ledova voda, rucniky a pak vsi silou bouchni hlavou o zed. Pokud to nepomuze bouchej do okamziku ztraty vedomi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...