Přejít na obsah

Jak jsem koupil rolexky od Street Glida


kleofash

Doporučené příspěvky

Co blbnete. Uz se aspon blizime zapadu. V JuEsEj to dokonce funguje tak, ze baliky se hromadi za vchodovejma dverma. Kdyz mi ho postak doruci az ke dverim bytu, tak jsem rad, ze si dal takovou praci

Proto hodinky si zasadne nechavam dorucovat do kanclu, jelikoz tam je vzdy nekdo prevezme a uschova u sebe, pokud tam zrovna nejsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím, že hodinky nepatří do balíku České pošty (kde brigádníci o prázdnínách vykrádají balíky), když už tak nějakou renomovanou firmu, která to 100% nenechá za dveřmi. Osobní setkání je určitě příjemnější, ale někdy holt není čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel se takhle lajdácky nechová jen Česká pošta. DHL mi vezla hodinky koupené v dojčlandu, pravda ne RLX ale jen "normální" hodinky za 540 ?, a chlapík mi podá balíček a už se hrne do auta. "To nechcete podpis, nebo vidět občanku?" ptám se ho. "Ne, to je dobrý," on na to. "Jsou v tom hodinky za 15 litrů," říkám jeho zádům. Záda se pozastaví, řeknou něco jako "dopr...." a pokračují v nasedání do auta. Gratulace k nechamtivým a nezáškodnickým sousedům. K hodinkám samozřejmě také :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na pošťáky kašlu. Nebudu tím ztrácet čas. Vzhledem k tomu, že to dobře dopadlo to beru jako humornou příhodu. Lepší je, že mi měl přijít balík s tiskopisama (oproti těm roládám uplně bezcenný!) a pošťáci to nedoručili, protože jsem nebyl doma a sousedům to nedaj. Čeká to na poště :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Diky za upozorneni na vlakno v aktualizaci stavu! Jinak by mi tenhle pikantni pribeh utekl. A zvlast tvuj posledni prospevek se zadrzenymi tiskopisy tomu teda dava korunu! Ja teda furt nadavam na kralovskou postu, ale oproti Ceske poste to jsou uplni zabari, ani poradnej pruser neumi! :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělý příběh, taky něco přidám: nechal jsem si poslat kolečka na koloběžku, speciální ráfky, výplet, prostě v kamenném obchodě takové neprodávají. Poštu jsem odmítnul, takže PPL, tuším že nějaký příplatek za rychlé doručení do dalšího dne (ale přísahat bych na to nemohl). Další den ráno SMS s údajem o době doručení, ale ani dvě hodiny po daném čase nikdo nepřijel. Šel jsem tedy do práce. Telefonát z PPL, kde jsem. V práci nic přebírat nemůžu, takže jsme se domluvili, že mi řidič nechá balíček v PPL pointu blízko mého bydliště. Další den jdu do PPL pointu (což je mimochodem docela nechutná večerka), tam ovšem žádný balíček není. Telefonát do PPL, tam nic neví, dokonce NEJSOU SCHOPNI V SYSTÉMU DOHLEDAT MOJI OBJEDNÁVKU PODLE JMÉNA A ADRESY !!! Pouze přes číslo objednávky, kterou mám někde v mailech. Pak zjistili, že balíček leží v depu, cca 15km ode mě, a že si pro něj buď můžu přijet, nebo mi ho po víkendu, tedy za 3 dny, doručí. Moje otázka: jaktože jste mi nedali vědět, že jde balíček do depa? Odpověď: to už nezjistíme, řidič dal včera (tj.v původní den doručení) výpověď.

Nakonec jsem zavolal do depa a po pár arogantních odpovědích od vedoucí jsem se rozeřval tak, že mi práskla telefonem. A za 10 minut mi už volal kurýr z PPL, kam má balíček přivézt služební oktávkou :-)

Upraveno uživatelem dykmore
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Já balíček z Londýna a manzelka balíček Ostrava. Londýn doručeno za 24 hodin DHL a klučina se ještě omlouval za 10 minutové zdržení:) Manželka doručeno nedoručeno za 4 dny. Manzelka je na mateřské a doručovatelka ignoruje poctivě 2 roky naši přítomnost doma. Stížnosti jsou marné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Tohle je počteníčko, které nestárne, pošta stále kvoká ;o)

Dopisy do schránky na základě velmi přibližné podoby jména, vydání zaplaceného balíčku přímo na poště ze stejného důvodu (paní to spíše vnutili, "když už jste tady" - myslela si že něco objednal nějaký její rodinný příslušník - jméno a adresu mi dohledi, paní to vydala s omluvou a celkem ochotně) a tak různě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...