Přejít na obsah

Fotka

TAG Heuer Monaco Gulf II

limitka CW211A Monaco

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
8 odpovědí na toto téma

#1 WRXSTi

WRXSTi

Učedník

• Member_50
  • 140 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Líbí se mi skoro vše, ale IWC brand vede :-)

Publikováno 15.červenec.2016 - 10:37

Po delším zvažování jsem se rozhodl nabídnout k prodeji své TAG Heuer Mocano Gulf II, které jsou pro mě spíš takovým sbírkovým kusem, než vyloženě na denní nošení.

Jedná se o limitovanou edici (vyrobeno 4.000 ks) modelu Monaco s původním Caliber 11 strojkem, tyto konkrétní jsou z roku 2008. Reference je CW211A

Více informací a zajímavostí o tomto modelu a vůbec limitkách modelu Monaco je možné zjistit na tomto pěkném odkazu:

http://www.calibre11...-gulf-editions/

Popis:

- téměř čtvercové ocelové pouzdro velikosti 40,5 x 41mm (o 1mm menší než asi nejznámější verze Monaco Caliber 12 ref. CW2113) s většinou broušených ploch, plošky hran pouzdra jsou leštěné. Dýnko plné s uvedením čísla limitované edice. Stav tohoto konkrétního kusu je bezvadný, téměř neznatelné používání (pouze lehké vlásečnice, ze spodu u nožek trochu odřenin od výměn řemene).

- plastové sklíčko bez viditelných porušení – bylo cca před rokem měněno u Knespl&Majzlík s kontrolou chodu stroje. Původní je k dispozici včetně těsnění (nové je ale také originál)

- černý ciferník s válečnými barvami Gulf Oil sponzora Porsche 917 řízené Stevem McQueenem v kultovním filmu Le Mans, dva excentry (na „3“ vteřinovka, na „9“ odečet minut chronografu) a datumovka na „6“

- originální kožený černý „aligátor“ řemínek s oranžovým prošíváním a překlápěcí sponou TAG Heuer. Stav také velmi dobrý.

- k hodinkám je kromě původního sklíčka pouze krabička TH v pěkném stavu.

Připojuji pár aktuálních fotek, jeden starší wristshot a jednu fotku ze setkání více verzí modelu Monaco.

Cena: 80.000,- CZK, pouze prodej a raději osobní předání (Praha a blízké okolí). Po domluvě případně i pošlu.

Dovoluji si vyhradit možnost případně inzerát stáhnout, když si to rozmyslím J

Komunikace přes SZ, díky.

Přiložený soubor (y)

Pomalá cesta k IWC Portuguesse Automatic 7days power reserve Laureus Sport for Good Foundation

#2 WRXSTi

WRXSTi

Učedník

• Member_50
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 20.červenec.2016 - 15:14

Tak něco proběhlo, ale zatím nic závazného... Malá motivační sleva na:

79.000,- CZK

Pomalá cesta k IWC Portuguesse Automatic 7days power reserve Laureus Sport for Good Foundation

#3 WRXSTi

WRXSTi

Učedník

• Member_50
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 1.srpen.2016 - 01:09

UP a nebráním se dohodě :smile_anim: ale bez výměn.

#4 WRXSTi

WRXSTi

Učedník

• Member_50
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 5.srpen.2016 - 12:37

Opět malé zviditělnění... Hodinky už nenosím, jsou v super stavu, akorát nemají tu certifikační kartičku (ale i bez ní vypadají dobře a měříčas kvalitně).

Dohoda o ceně možná, začneme na 78.000,- CZK

#5 WRXSTi

WRXSTi

Učedník

• Member_50
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 10.srpen.2016 - 13:44

Nikdo nemá zájem o legendu hranatých hodinek s kapkou motorsportu?

Tak lehký UP na 77.000,- CZK

#6 WRXSTi

WRXSTi

Učedník

• Member_50
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 15.srpen.2016 - 13:06

Něco sice probíhá, ale finální dohoda ještě nepadla... Stále jsou k dispozici (bez kartičky, ale v téměř dokonalé kondici s krabičkou).

Za 76.000,- CZK

#7 WRXSTi

WRXSTi

Učedník

• Member_50
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 22.srpen.2016 - 15:55

Jelikož stále nedošlo k dohodě (ikdyž čekám, že se snad zájemce ozve), posílám další UP.

Tentokrát sice bez cenového zvýhodnění, ale z důkazem o pravosti hodinek:

- ve čtvrtek 18.8.2016 proběhla prohlídka hodinek u AD (Hanák Brno), potvrzení pravosti a prověření kalibru + vibrograf a vodotěsnost. Vše OK

Přiložený soubor (y)

#8 Rici-Pici

Rici-Pici

Závislák

• Member_50
  • 548 příspěvků(y)
  • Bydlí:v hlavním městě ČR
  • Fanoušek značky:Maurice Lacroix
    Panerai
    Omega
    Zenith
    Perrelet

Publikováno 23.srpen.2016 - 00:17

Ahoj. Zájem stále trvá. Dnes je beru sotoprosent :-)

#9 WRXSTi

WRXSTi

Učedník

• Member_50
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 26.srpen.2016 - 14:56

Omlouvám se za zpoždění - Gulfy předány novému šťastnému majiteli, takže děkuji za prostor a konečně zamykám.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:limitka, CW211A, Monaco