Přejít na obsah

Fotka

P: Oris Aquis Date Black 43 mm

orisaquis automatic 43mm 2014

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 rooosta

rooosta

na vychodze nič...

• Member_50
  • 1 173 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Prešov - Slovenská republika
  • Fanoušek značky:

Publikováno 15.červenec.2016 - 15:00

Predám Oris Aquis Date Black 73376534154MB kupované ako nové presne pred dvoma rokmi a to 15.07.2014 v USA.

Sú to moje obľúbené hodinky, vhodné takmer na všetky príležitosti, univerzálne hodinky s poriadnym remienkom, ale okrúhle narodeniny sa blížia, chronobundus nahlodáva, zbieram strelivo  a vlastne čo si pri tejto príležitosti viac si priať ako sa posunúť niekde inde...

Fotené mobilom, ospravedlnite preto kvality jednotlivých fotiek.

Bližšie info: tu 

Stav hodiniek :

Hodinky sú bežne opotrebované, percentá neudávam nech si každý kt má záujem pozrie podrobnejšie foto. Foto aj na slnku, aby „vyskočili“ vlásočnice. Ak bude treba dofotím na požiadanie ďalšie. Počas toho čo ich mám sú striedavo nosené s inými hodinkami a to, že boli a sú nosené je najviac poznať na ťahu, na spone je klasický „kanceldiving“ ale všeobecne ako sa vraví nič čo by nešlo „rozleštiť“.  Sklo a luneta sú čisté, bez poškvrny,  jeden mikro vryp som našiel pod korunkou, bežne nie je viditeľný, ale upozorňujem naň. Na puzdre ďalej ináč nič také čo by stálo za zmienku. Na čo by som chcel upozorniť je to, že jedna „šrubka“ na ťahu nejde  vyšrubovať (predposledná).  Stalo sa to tak, že pri skracovaní ťahu mi jeden „majster“ hodinár pravdepodobne chcel vybiť kolík ktorý bol šrubovací (spomenul som si na to neskôr) a vlastne ja som na to tiež prišiel až s odstupom času. Chcel som ho vybiť úplne a vymeniť článok, ale nakoniec som to nechal tak, že to spravím neskôr, viditeľné na foto, no do dnešného dňa sa tak nestalo. Ťah je upravený na cca 17,5 cm ruku, mikro regulácia na spone, zvyšné články sú súčasťou balenia.

Hodinky idú do mínusu od 1s az po 6 sekúnd denne podľa toho ako sa odkladajú, ako sa nosia, či sa točia vo winderi atď.

Cena : 800 Eur (21.500 CZK), platba na účet v SR, odovzdanie asi pošta, poštovné podľa dohody podľa toho či to bude SR al ČR. Reserve radšej nie. Prípadná dohoda možná :-)

Moje referencie tu

V prípade doplnenia foto, info atď ma neváhajte kontaktovať.

Ďakujem

PS:  ak by som to z nejakých nevysvetliteľných dôvodov stiahol či uzavrel po určitom čase prosím o pochopenie  :whistling:

Přiložený soubor (y)

email: pudleinerr "kvašnarybka" gmail.com, moje referencie tu  :photo:

#2 rooosta

rooosta

na vychodze nič...

• Member_50
  • 1 173 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:

Publikováno 20.červenec.2016 - 11:46

UP...

niečo prebiehalo, prebieha...

dielik na ťahu vymenený (nahradený) a tak isto aj šrubka, takže všetko ok :-) 

fajnové univerzály na leto k plavkám, tričku či do spoločnosti ku košeli....

... pre váhajúcich prikladám aktuálne foto a UP inzerátu s novou cenou :  750 € al 20.250 CZK 

(platba na účet v SR, odovzdanie asi pošta, poštovné podľa dohody podľa toho či to bude SR al ČR. Reserve radšej nie. Prípadná dohoda možná :-)

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  21.jpg   184,86K   51 Počet stažení
  • Přiložený soubor  22.jpg   209,42K   46 Počet stažení
  • Přiložený soubor  23.jpg   170,46K   46 Počet stažení
  • Přiložený soubor  24.jpg   172,64K   50 Počet stažení

#3 rooosta

rooosta

na vychodze nič...

• Member_50
  • 1 173 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:

Publikováno 23.červenec.2016 - 09:00

LOCK ostavaju doma. Ďakujem za priestor.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:orisaquis, automatic, 43mm, 2014