Přejít na obsah

Submariner vs Breitling Chronomat


krabicka3

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem si byl vyzkouset Chronomat 44. Jako dobry, ale musim rict, ze za ty penize ta chemie nezafungovala tak jak by mela. Musim rict, ze Becka na obrazku

vypadaji lepe nez v realu.  <_<

Zitra si pujdu vyzkouset Ponorky (doufam, ze to nedopadne stejne). :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl vyzkouset i Submariner. Taky dobry, pohodlny (pasek netaha za chlupy), zpracovani neni co vytknout, ale ty hodinky vypadaji na me proste moc obycejne. Nakonec me vic zaujaly Datejust II s fluted lunetou (bile zlato, klasicke zlato neni muj styl).

Nicmene vadi mi tam "tluste" carky indikace hodin. Co nevypada spatne byla verze s rimskymi cislicemi, ale na 9 hodinach je zase ta tlusta carka, ktera uplne demopluje design hodinek. Nechapu kdo si myslel, ze to je dobry napad - mezi rimske cislice umistit

tlustou carku.  :yucky:  Budu patrat dal. Chlapi, kazdopadne diky moc za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět se tu pletou totiž dva různé modely dohromady. DJ41 a DJ2.

 

To z liquidova obrázku jsou taky staré DJ2 s 3136 strojem. 3235 mají až letošní DJ41 a ty jsou zatím jen v bicoloru. Ale proporce mají teda daleko lepší než DJ2.

Upraveno uživatelem m.n.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PRO

+ maji chronograph, coz je dela o neco zajimavejsimi

Pokud ti "stopky" dělají hodinky zajímavější, tak to máš těžké :) a u SUBů ti to bude chybět... Já to řešil koupí hodinek se "stopkama", a když jsem byl po letech nabažen, přešel jsem na jednodušší klasiku.

 

PROTI

- vystupky na lunete se budou lepe zadrhavat = snadneji je odrbu

Asi bych to nějak záměrně neřešil, hodinky se odrbou tak jak tak, což není neřešitelný ani drahý problém. Ti, co potřebují mít hodinky jako nové je buď nenosí nebo si koupí třeba Damasko.

 

PRO

 

+ verim, ze budou fyzicky odolnejsi nez Chronomat pri pripadnem padu

Případný pád bych neřešil, buď přežijou nebo ne, bude to více o štěstí, než o čemkoliv jiném. Jednou mi takhle vypadly hodinky z rukou v koupelně, přímo na dlažbu, a byla z toho malá oděrka - jinak nic. Jiní by asi hodili k dobru příběhy s opačným koncem.

 

Hodně štěstí při výběru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl vyzkouset i Submariner. Taky dobry, pohodlny (pasek netaha za chlupy), zpracovani neni co vytknout, ale ty hodinky vypadaji na me proste moc obycejne ....

 

Mám to naprosto stejně! Suby jsou nuda (v mých očích) a snad jediné co se mi od Rolexu "líbí" jsou Milgy + DJ. No nebudeš to mít jednoduché, hodně zdaru při výběru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...