Přejít na obsah

Zenith neznámé


Peterchef

Doporučené příspěvky

Zdravím, jsem tady na foru nový a spíše než představení svých hodinek jako ostatní zde bych chtěl poprosit o radu právě vás orlojmistry.

V dědictví po dědovi se objevily tyto hodinky Zenith a není u nich žádná krabička, nic co by naznačovalo typ. Pouze zezadu je vyraženo 067D145 - dá se podle toho zjistit co to je za typ hodinek? Byly kupovány kolem roku 1970 a chtěl bych zjistit jakou mají hodnotu pro někoho kdo tohle sbírá - hodinky jsou zlaté samozřejmě.

 

post-45471-0-14185200-1468919814_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli to máš na kšeft, tak přání majitelů podobných hodinek jsou na ebay zhruba kolem 10-20T. Můžeš to zkusit dát na aukro, někdo by to možná mohl za cca 4-5tis koupit...

Jinak famílie dobrá, otec Brajtle, děd Zenith - co máte ještě v rodině? :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Já mít takové hodinky po dědovi, tak jsem šťastnej jak blecha a opatruji je jako oko v hlavě.

 

Samozřejmě je prodej za pár korun. Koupíš novou elektroniku, kterou za pár let vyhodíš, či jinou nepotřebnou hovadinu a zbytek prochlastej s dobrým pocitem, jak jsi s dědou vyjebal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mít takové hodinky po dědovi, tak jsem šťastnej jak blecha a opatruji je jako oko v hlavě.

 

Samozřejmě je prodej za pár korun. Koupíš novou elektroniku, kterou za pár let vyhodíš, či jinou nepotřebnou hovadinu a zbytek prochlastej s dobrým pocitem, jak jsi s dědou vyjebal.

Přesně, líp bych to nenapsal. Takové věci se prostě neprodávají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mít takové hodinky po dědovi, tak jsem šťastnej jak blecha a opatruji je jako oko v hlavě.

 

Samozřejmě je prodej za pár korun. Koupíš novou elektroniku, kterou za pár let vyhodíš, či jinou nepotřebnou hovadinu a zbytek prochlastej s dobrým pocitem, jak jsi s dědou vyjebal.

Amen.

 

Skoro bych řekl do pamětihodností s tím! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...