Přejít na obsah

Seiko Mod - Ako na to?


People

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Nezkousel nekdo na skx narvat no name lunetu z ebay? napr. ( https://www.ebay.com/itm/38mm-black-blue-white-green-ceramic-bezel-insert-for-40mm-submariner-mens-watch/112217716587?hash=item1a20b2776b:m:mpPjM5_ckOK8eOpnfthTK0Q ) Doplnil bych to o vypoukly safir ale zkousim jestli by na te lunete neslo usetrit. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...
  • po měsících...

Rád bych si postavil vlastní hodinky na bázi SKX007, případě želvího pouzdra - tady  ještě nejsem rozhodnutý... každopádně když si procházím některé fotky s MOD keramickou lunetou (kterou mít musím), mám pocit jako by vložka nepasovala ... přímo na PROMO fotkách mají mezeru jako noha ... máte někdo zkušenost? Pasují obecně vložky dobře - jedná se o optický klam, nebo je vyzkoušená osvědčená kombinace luneta + vložka, které sedí bez mezery, ze které bych musel vytahovat bordel a která by mě neskutečně sr.la?

Předem díky!!

Snímek obrazovky 2020-10-29 100304.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Odkud jsi ten safír bral? Můžeš hodit ještě pak foto? Třeba z úhlu...aby byl videt nějaký rozdíl..sklo je vystouplé ndbo zarovnané stejně jako původní?

Z té jedné fotky z vrchu není nic vidět :)

tyhle Seika mám totiž jako tooly už 6 let a o safíru občas uvažuju :) mají ho na DLW.

jinak ohledně mezery u MOD. Já na DLW kupoval na STO Zelvy keramickou lunetu i double domed safír a samozřejmě tam nějaká mezírka byla, ale ničemu to nevadilo, žádnej bordel se tam nedržel..vypadalo to super. Byl jsem spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Spongebob napsal:

Odkud jsi ten safír bral? -  mají ho na DLW.

Odpověděl jsi si sám, myslím, že většina safíru na Seika je tu z DLW, bral jsem ho tam 2x a v Koscomu rádi vyměnili, vč. tlakovky.

Mě spíš trápí kde koupit keramickou nebo safírovou vsuvku do lunety, aby mi ladila s PADI Želvama, Coin bezely maj, ale dvoubarevnou jsme našel jen u https://lcbistore.com/, ale ty EU neposílaj, jen US a CAN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Spongebob napsal:

Odkud jsi ten safír bral? Můžeš hodit ještě pak foto? Třeba z úhlu...aby byl videt nějaký rozdíl..sklo je vystouplé ndbo zarovnané stejně jako původní?

Z té jedné fotky z vrchu není nic vidět :)

tyhle Seika mám totiž jako tooly už 6 let a o safíru občas uvažuju :) mají ho na DLW.

jinak ohledně mezery u MOD. Já na DLW kupoval na STO Zelvy keramickou lunetu i double domed safír a samozřejmě tam nějaká mezírka byla, ale ničemu to nevadilo, žádnej bordel se tam nedržel..vypadalo to super. Byl jsem spokojený.

Sklo je zarovnané, jako původní, bez AR. Důvod výměny byl poškrábaný původní Hardlex. A protože je taky používám jako tooly, řekl jsem si, že safír bude dobrá volba😊 Jinak jsem ho koupil na Ebay, rozměr myslím 35x1.5 mm. Za asi 10 dolarů. Jestli chceš, pošlu ti do zprávy odkaz.

FC609C83-07AF-4ACD-89BB-EA47D2D2E016.jpeg

FBF9109D-6F13-41F7-81E3-72CF5D41012F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...