Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Pratele,

Jen tak pro zajimavost, dnes jsem narazil na youtube na recenzi hodinek Sea-Gull Ocean Star 200M.

 

Nekolik technickych parametru:

Velikost: 44mm

Lug2Lug: 50mm

Vyska: 13mm

Strojek: Sea-Gull 2130 (klon ETA 2824), 28800bph, rezerva 42h

Sklo: Safir (info o AR jsem nenasel)

Delaji se jak v modrem, tak v cernem provedeni.

Cena: 350usd (cervenec 2016)

Moznost objednani tu:

http://www.seagullwatchstore.com/SEA-GULL-816-523-Ocean-Star-200M-Dive-Watch-p/816.523.htm

 

Libi se mi na nich, ze i kdyz jsou to klasicke potapky a nektere designove prvky jsou dost jasne (rekl bych takova kombinace mezi TH, ChW, Suby), tak presto si zachovavaji vlastni identitu a design. Jmeno maji pujcene asi od Mido, ale zlata plasticka hvezdicka na cifru je prijemny detail, stejne jako cervena spicka vterinovky.

Minusem pro me je uz velka velikost. Z vyse uvedeneho videa ale vypada, ze provedeni je pomerne kvalitni, respektive odpovidajici dane cene. Pro nekoho, kdo se neboji Ciny a chce vyzkouset neco noveho a jineho, tak to nemusi byt uplne spatna volba. Ale chce to vetsi tlapu.

 

Pridam nekolik obrazku:

b517c8caa0ca320a0933561e4a83960f.jpg

 

aa1452f8ec542786f55bc09f6881aeea.jpg

 

816.523-6.jpg

 

maxresdefault.jpg

 

Zdroj: youtube a google obrazky.

 

Libi? Nelibi? Nejake nazory?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Doufal jsem, ze damske velikosti mit budou, lec bohuzel. Nechapu tu velikost. Na cinskou ruku to neni.

to určitě ne, spíš na nadstandardní evropskou. Ale aspoň možná nebudu muset doobjednávat dílky, což je jinak ponákupní rituál u všech hodinek, téměř...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni to špatný, z každýho trochu. Na mne velikost akurátní, jen nechápu kyklopa. U této velikosti již lze udělat solidní okno s věncem, který lze přečíst. Ale na čínu jsem ještě nedorostl a ten znak je mi přímo protivnej.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Von se ptal na 17,5 cm...

to potom jo, ale i tak myslím, že je to individuální. Někdo snese (když to trochu zobecním) na pracce 21 cm 38 mm a někdo na 17,5 cm klidně dá 45 mm a také to jde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...