Přejít na obsah

Chrono Bike Tour 13.8.


Chumpus

Doporučené příspěvky

Původně jsem se chtěl ptát, s kým z fóra se tam potkám, ale nakonec v tom termínu jedu na dovolenou, tak to sem dávám pro ty, kteří o tom neví a měli by zájem zúčastnit se. Pokud vím, tak nějaké známé tváře z fóra tam budou.

 

Jestli máte nějaké dotazy, klidně mi pište SZ.

 

 

Certina měří čas našim koníčkům už déle než 125 let. Tentokráte bude měřit čas všem milovníkům horských kol a hodinek. Dorazíte taky? Sraz je 13. srpna v Černošicích u vlakového nádraží a cílem vyjížďky je Dům Hodin na Karlštejně, kde nás čeká prohlídka historií času... Pojďte s milovníky hodinek na kolo...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Původně jsem se chtěl ptát, s kým z fóra se tam potkám, ale nakonec v tom termínu jedu na dovolenou, tak to sem dávám pro ty, kteří o tom neví a měli by zájem zúčastnit se. Pokud vím, tak nějaké známé tváře z fóra tam budou.

 

Jestli máte nějaké dotazy, klidně mi pište SZ.

 

 

Certina měří čas našim koníčkům už déle než 125 let. Tentokráte bude měřit čas všem milovníkům horských kol a hodinek. Dorazíte taky? Sraz je 13. srpna v Černošicích u vlakového nádraží a cílem vyjížďky je Dům Hodin na Karlštejně, kde nás čeká prohlídka historií času... Pojďte s milovníky hodinek na kolo...

Bude i letos takovýto sraz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...