Přejít na obsah

Alpina Alpiner 4 Automatic


Toblin

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 46
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sportovní lajna č. 4 má jen mechaniku nebo také quartz? Líbí se mi to zdůraznění odolnosti vůči magnetickému poli, do jaké hodnoty až sahá? Tenhle nejočesanější model nevypadá zle, ale šel bych do chron, ale ty zas nemaj datumku. Jinak pro ty co neznají proč je sport lajna označená číslicí 4:

1) Antimagnetické

2) Odolné vůči nárazům

3) Vodotěsné

a zřejmě se tvůrcům číslo 3 příliš nelíbilo, takže:

4) Nerezová ocel

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou super, už jsem je propagoval i ve svém vlákně, líbí se mi nerezová luneta, líbí se mi zdvojený dvanáctkový index, ale jak už jsem zvyklý na své GMT, tak tady mi ta čtvrtá ručka chybí. Pro mě jsou tedy GMT the best, ale to nic nemění n tom, že i tyto jsou skvělé, celá řada Alpiner je skvělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou ale fakt pěkné, jednoduché a čisté hodinky ... na to, že tam nacpali datumovku (sorry, to je jenom můj problém). A je fajn, jak v tom názvu ukrývají všechna ta konkrétní pozitiva a sociální jistoty, upozorňující na jejich univerzálnost. Protože univerzálnost mám na hodinkách fakt rád. I když na Seiko 5 to dotáhnout nezvládly, žejo... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem jediný vlastník GMT verze, kolega Rudina v tom jede se mnou a ještě Bladeruner, takže jsou tu minimálně troje, o kterých vím. Já je jen asi nejvíc propaguju :)

 

Co se týče toho antimagnetismu, tak odolají magnetickému poli, které vydávají třeba repro bedny, fén atd., je to i na webu. Jasně není to žádný zázrak, ale lepší než nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadají skvěle a ta světlá luneta jim sluší, na fotkách hodinky vysloveně září. Říkám si, že by ta luneta určitě pasovala i na GMT, takže bych udělal takový menší pokus s výměnou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...