Přejít na obsah

Fotka

Alpina Alpiner 4 Automatic

Alpina swiss

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
44 odpovědí na toto téma

#41 Toom

Toom

fuckir

• Member_50
  • 802 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Vysočina
  • Fanoušek značky:jasněna vláhová, guči, beruči, banáni

Publikováno 7.prosinec.2016 - 08:42

Bells: Čili Alpina standart. to je dobrý vědět. Jsem fakt mile překvapenej, když věci fungujou a zároveň i vypadaj. Inhouse vnímám jako potvrzení, že firma v oboru žije a její logo na cifru má tudíž smysl. Jinak si kupím hodinky Adidas :D

Již více času nebude. (Zj 10,6)

OMEGA A.T. RAILMASTER, Alpina Alpiner 4,  Alpina Extreme DIver Alpina Startimer Pilot Chronograph, Hamilton Khaki Navy Pioneer, Steinhart OOV, SEIKO SNE393P2,  BULOVA ACCUTRON II (Astronaut),  CITIZEN  BL5440-58E Signature

#42 Toom

Toom

fuckir

• Member_50
  • 802 příspěvků(y)

Publikováno 7.prosinec.2016 - 08:44

na meshi

Přiložený soubor (y)

OMEGA A.T. RAILMASTER, Alpina Alpiner 4,  Alpina Extreme DIver Alpina Startimer Pilot Chronograph, Hamilton Khaki Navy Pioneer, Steinhart OOV, SEIKO SNE393P2,  BULOVA ACCUTRON II (Astronaut),  CITIZEN  BL5440-58E Signature

#43 Bells

Bells

Live simply

• Member_50
  • 3 922 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha, Surfers Paradise
  • Fanoušek značky:Alpina, Magrette, Omega...

Publikováno 7.prosinec.2016 - 08:50

Standardem to asi nebude, protože když se podívám do manuálu, tak je tam prakticky u všech verzí strojků poměrně velký rozptyl v přesnosti, samozřejmě je to i pro jistotu, ale i tak, kdyby věděli, že všechno bude běhat tak přesně, tak by asi měli COSC. Každopádně i já jsem rád, že běhají tak, jak běhají +1s/den je super a vhodným odkládáním se dá v celku jednoduše dosáhnout v dlouhodobém součtu klidně i nuly.

Jinak ten mesh bych doporučil normální shark bez koncovek, sedí jim lépe, mám to ozkoušené na svých, kde jsem měl původně taky mesh s trubicovou koncovkou, ale bez jim to sekne víc.

tumblr_o8ebyzdFmk1tddy8wo1_500.jpg
        Mé fotovlákno "Magrette Regattare Tiki & Australia Story", které už není jen o Magretkách
tumblr_okypu6N0Ft1tddy8wo1_r1_500.jpg

Alpina Watches Czech Instagram

#Alpinawatchesczech

#44 Toom

Toom

fuckir

• Member_50
  • 802 příspěvků(y)

Publikováno 8.prosinec.2016 - 08:05

Myšleno jako jakýsi  "praktický standart". Tolerance v manuálech je poměrně širší, asi aby jim tam nechodili lidi s reklamacema.

#45 MíraMíra

MíraMíra

Megazávislák

• Member_50
  • 2 403 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:Všeho s Mírou :)

Publikováno 10.prosinec.2016 - 09:35

Za mě moc podařený.
Škoda, že na moje zápěstí asi trochu velký.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Alpina, swiss