Přejít na obsah

TH Aquaracer 300 M Cal. 5 Black Titanium


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

TAG Heuer - Aquaracer 300 M Calibre 5 Black Titanium

 

Maskulaturní sportovní model z populární řady potápek od značky TH bych se neobával zařadit mezi hodinky s nádechem military stylu, které jsou kompenzovány druhým modelem v černo-modrém provedení. Pouzdro je podle informací vyrobeno z titanu a opatřeno vrstvou karbidu titanu (TiC), který je extrémně tvrdý, žáruvzdorný keramický materiál s podobnými vlastnostmi karbidu wolframu. Pouzdro má průměr 43 mm, vodotěsnost 300 metrů a je osazeno TH kalibrem 5, který vychází ze Sellity SW 200.

 

TAG-Heuer-Aquaracer-300-M-Calibre-5-Blac

 

TAG-Heuer-Aquaracer-300-M-Calibre-5-Blac

 

TAG-Heuer-Aquaracer-300-M-Calibre-5-Blac

 

post-17935-0-40682900-1469799889_thumb.jpg

 

Zdroj: http://www.timeandwatches.com/2016/07/tag-heuer-aquaracer-300-m-calibre-5.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+TimeAndWatches+%28Time+and+Watches%29

http://www.escapementmagazine.com/articles/tag-heuer-aquaracer-300m-calibre-5-black-titanium-case-ref-way208c-fc6383.html/

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceny by se měly pohybovat kolem 2.500 éček, což je docela drahá Sellita řekněme v pro někoho zajímavém obalu od a zase pro někoho zajímavé značky. TH už nedosáhnou na ETU? Pokud vím tvorba cen by se měla řídit podle značky, strojku a použitý materiál by měl mít vliv minimální. Nebo jsou tyto profesionální informace chybné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K Sellite sa Biver vyjadril v tom zmysle, ze je to do buducna strategicky partner pre TAG. A ze spolu tvrdo pracuju na tom, aby strojceky splnali naroky TAG. V com presne, nekonkretizoval. Rozumiem tomu tak, ze Sellita bude pre TAG flexibilnejsi partner ako ETA. Ta je naviazana na Swatch group

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceny by se měly pohybovat kolem 2.500 éček, což je docela drahá Sellita řekněme v pro někoho zajímavém obalu od a zase pro někoho zajímavé značky. TH už nedosáhnou na ETU? Pokud vím tvorba cen by se měla řídit podle značky, strojku a použitý materiál by měl mít vliv minimální. Nebo jsou tyto profesionální informace chybné?

 

Ta cena je imho dost vysoko s ohledem na Biverovy záměry. Ad ETA - dodávky mimo SWATCH mají končit kdy? Tuším poslední, co jsem četl je k 31.12.2019 - takže z hlediska této skutečnosti mi rozhodnutí k orientace na sellitu dávají smysl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K Sellite sa Biver vyjadril v tom zmysle, ze je to do buducna strategicky partner pre TAG. A ze spolu tvrdo pracuju na tom, aby strojceky splnali naroky TAG. V com presne, nekonkretizoval...

Zřejmě aby obsahovaly více levnějších materiálů, ale stály víc, pak to bude ok. Otázkou je, co jiného jim zůstává, než sáhnout po Sellitě v modelech bez in-housů.

 

Ty první se mi líběj taky víc, jestli ovšem nemají v reálu moc řvoucí barvu řemene, jestli se blíží k bronzu, tak bych raději něco víc k písku.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak :) Trocha TAG sledujem, od kedy je tam Biver. Ma za ulohu vratit TAG do segmentu, kde niekedy bol. A je to spojene aj s radikalnym znizovanim nakladov. Doslova povedal, ze TAG maju byt relativne lacne hodinky pre mladych. V tomto pripade mi to moc ale nesedi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak :) Trocha TAG sledujem, od kedy je tam Biver. Ma za ulohu vratit TAG do segmentu, kde niekedy bol. A je to spojene aj s radikalnym znizovanim nakladov. Doslova povedal, ze TAG maju byt relativne lacne hodinky pre mladych. V tomto pripade mi to moc ale nesedi...

 

jojo, tuším se bavil o návratu do segmentu 1500 - 3000 Euro... No pokud ty Aquaracery budou stát oněch 2500 E, tak nevím kde budou pozicovat Monaca, no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, tuším se bavil o návratu do segmentu 1500 - 3000 Euro... No pokud ty Aquaracery budou stát oněch 2500 E, tak nevím kde budou pozicovat Monaca, no...

Monaca a Monza (plus Autavia buduci rok) su v takzvanej Heritage kolekcii. Ta je s cenou vyssie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty s hnědým řemenem jsou pěkné. Cena by klidně mohla být trochu nižší, ale za černou si asi všichni teď nechávají docela zaplatit, viz třeba Breitling :)

Breitling to s ciernymi modelmi prehana este viac. Myslim cenovo. Aj ked je tam ETA.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

...prosim Vas predpokladam že nerezove puzdro bude rovnake v tychto novych modeloch v prevedeni 43mm....aka je roteč nožičiek na remienok?...nejak sa neviem dopatrat

 

......čo sa tyka strojčeka slečna v obchode mi povedala že pokial sa hodinky neotvoria nevedia povedat ani pri predaji či tam je ešte ETA alebo už Selita čo sa mi zda blbost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...