Přejít na obsah

Davosa Ternos alias Rolex Submariner


Mischa80

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 114
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Flame starter... :D

 

Dá se to brát tak i tak, je to o úhlu pohledu na věc. Tady jsou vesměs dva tábory jako Sparta a Slávka, každý se svou pravdou.

Pokud Ti to nevadí, resp. sám si obhájíš nakolik je to vopšleh a nakolik inspirace, hodinky to nejspíš (nemám vlastní zkušenost) budou vcelku kvalitní.

 

Mně tyhle od Davosy přijdou sympatičtější, než třeba Steiny od Guntera. Hlavně kvůli velikosti věrné předloze.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V uvedených případech, nezapomeňme na originální model Ternos Professional Diver, může leckdo závidět, jak mají u Davosů nastaveny kopírující stroje. Kdyby se ale jednalo o prachy, již dávno všichni bručej. Chybí tomu ten proslulý šmrnc AAA kopií, které vídáme na Aukru, Ebay a podobně. :lol2:

Tak jinak, za ty prachy tvary a velikosti v plné pohodlnosti (dokonce i na ruce) jedné z velkých stár hodinářského průmyslu, to je fakt, ber nebo nech bejt. ... a bohužel, jejich ostatní produkce se mi nelíbí. Vůbec.

 

... a k dotazu, tahle kopírka s keramickou lunetou se již tolik nepovedla, to nejkrásnější (správnou jiskru pouzdra vůči lunetě) prostě nezachytili a naplácali to na to původní. To je od nich vůči nám nepěkné.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Mám dotaz hodinkářského nýmanda. Jasně, že mezi pravými Rolexkami a jejich asijskými kopiemi rozdíl ve strojku i zpracování je. Jak ale vychází srovnání Rolex vs. Davosa, když první jsou cca 10x dražší než druhé? Má s tím někdo osobní zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Značka. Strojek. Jiná spona. Jiná WR.

 

V hlubinách této diskuse se můžeš něco dočíst.

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/57942-jak-se-tváří-odhalení-fejkaři/?hl=%2Bodhalení+%2Bfejkaři

a já bych ještě dodal: renomé, kvalita materiálů a zpracování, servis....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem blbej. Je Rolex o tolik přesnější? Jsou použity natolik kvalitnější materiály, než které jsou u Davosu? Je zpracování 10x lepší? To by pak znamenalo, že zpracování Davos je aušus. Nebo je to všechno jen značka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...