Přejít na obsah

Casio LCW-M170TD názor na koupi?


Dafit

Doporučené příspěvky

Zdar chlapi.

 

Mám velký zájem o bezúdržbové hodinky a zároveň chci titan a safír. Na internetu jsem našel ze všech možných a za přijatelnou cenu pouze Casio LCW-M170TD. Koukal jsem také po Citizenech, či Seiko hodinkách, ale nechci na ruce orloj. Jde mi o jednoduchý ciferník a ten méně vzhledný displej beru jako nostalgii po mých starých digitálkách G-Shock. Vlastně už neuvažuji o jiných, jen se chci ujistit.

Hlavně se obávám kvality, protože takové funkce jako solár, rádio, safír a titan je celkem na hodinky za 8000,- málo, ne? Či je naopak Seiko Astron nebo Citizen jako značka celkově dražší? Můžu značce Casio věřit, aby šlapaly i třeba deset let?

 

Děkuji Vám předem za názor.

 

post-45825-0-71683700-1470594210_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi.

 

Mám velký zájem o bezúdržbové hodinky a zároveň chci titan a safír. Na internetu jsem našel ze všech možných a za přijatelnou cenu pouze Casio LCW-M170TD. Koukal jsem také po Citizenech, či Seiko hodinkách, ale nechci na ruce orloj. Jde mi o jednoduchý ciferník a ten méně vzhledný displej beru jako nostalgii po mých starých digitálkách G-Shock. Vlastně už neuvažuji o jiných, jen se chci ujistit.

Hlavně se obávám kvality, protože takové funkce jako solár, rádio, safír a titan je celkem na hodinky za 8000,- málo, ne? Či je naopak Seiko Astron nebo Citizen jako značka celkově dražší? Můžu značce Casio věřit, aby šlapaly i třeba deset let?

 

Děkuji Vám předem za názor.

 

attachicon.gif74159.jpg

tvoje obavy jsou zcela nesmyslné a liché, navíc 8,000 korun stojí ty hodinky jen u nás, v Německu se běžně cena pohybuje okolo 6,000

 

http://www.ebay.com/itm/CASIO-Wave-Ceptor-LCW-M170TD-1AER-TITAN-FUNK-SOLAR-NEU-/252488644730?hash=item3ac97ef87a:g:X1YAAOSwsTxXkVQl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediné, čeho bych se bál, je ten titan, pokud je to základní verze. Titanium a podobně vylepšený titan by byl naprosto ide?l. Design konkrétního kousku taky není zlý.

jedná se o glass coated titan, to by nemuselo být tak zlé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud něco vytknout, tak pouze WR50 (místo WR100, což by pak nemělo chybu).

  

jedná se o glass coated titan, to by nemuselo být tak zlé

Nev?m co to bude za úpravu povrchu, snad nějaké zušlechtění?

Těch 50m WR je hraničn?ch, bude to cht?t se trochu hlídat. Stovečka by byla lepš?, to je jasné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono bohuzel ani "casio" nitrid titanu neni zadna velka "tvrdarna"....Zkratka pocitej, ze se titan dost brzy "omele" a bude dost osklivacky. A "glass coated" titan nebude lepsi. Titan je obecne matros na hodinky na "ho*no". Nizka hmotnost je sice super, ale zbytek uz tak nejak nekoresponduje s cenou.

Nekdo titan preferuje i vzhledem k tomu, ze obnosene hodinky bere jako urcity druh "fičury"...pokud bys ale rad vse dlouho "jako nove"...zvolil bych jiny matroš... Třeba hodinky z karbidu wolframu a podobně ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Mav.

Hodinky z této řady jsou díky velikosti a křemíkovému strojku tak lehké, že jsem nakonec vzal i podobnou ocelovou variantu. Dal jsem na subjektivně líbivější barvu a indexy. I tak jsou moje nejlehčí a vadí mi to. Pocitově to skoro nejsou ani hodinky, ale jakoby pouťové digitálky.

Bratr má titanové Seiko v quartzu a je pravda, že po těch 10-15 letech co je má, i když je nosí jen příležitostně, jsou opravdu "olezlé" a už to není taková paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...