Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Ypo,doufám, že už máš vylepenou samolepku Chronomagu. Já jo a ještě když jsem byl aktivnější a stál jsem na letišti, dělal jsem pekelnou mezinárodní reklamu s rizikem vyloučení vozu z přepravy, žádné jiné než shválené olepení vozu totiž nepřipadalo v úvahu, dokonce ani ta slevová samolepka od těch umělců co patlaj na každym druhym rohu ty hamburgery...no ty, jak Ti řeknou...tady zaparkujte a za minutku vám to přineseme...a přijdou za 10 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

vzhledem k tomu, že dřepím každej den v jiným autě, tak bych si to musel ledatak nalepit na lepku a to bych zas vypadal divně s ciferníkem na ksichtě

 

kdysi dávno sem to měl nalepený na autě asi dvě hodiny a i když sem to neviděl tak mě to děsně sralo, že to tam jako vůbec je .... tak sem to seškráb nechtem 

 

voni vůbec ty polepky na autech sou taková kundovina .... když vidím "pepíček v autě" a "hanička na palubě" , tak bych to šel nejrači pochcat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzhledem k tomu, že dřepím každej den v jiným autě, ...

kdysi dávno sem to měl nalepený na autě asi dvě hodiny a i když sem to neviděl tak mě to děsně sralo, že to tam jako vůbec je .... tak sem to seškráb nechtem 

...

 

Tak oni vám ten bus nevěnujou, kurvy mizerný :)

Mně daleko víc sejří SPZetka, taky ji nevidim, jde dolu jednodušeji než nehtem a stejně ji tam mám.

A Pepíček a Anička...hned víš, kde si dávat pozor... na řidiče.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

 že bych se dal na autobusáka...

nedoporučuju .... budeš mít pytel mezi kolenama .... za prvý se to vyvěšuje věkem a ta vzduchová sedačka to prej eště podporuje .... já ho mám zatím jenom mezi stehnama .... dost mě to vadí jak se to tam šmrdlá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasna storka :D.

 

Pridam s dovolenim jednu ze vcira, taky ze zivota.

Zaparkuju 2 metry za frajerem (podelne) a on vyleze z auta a rekne: "Kams to doprdele zaparkoval? Stojis moc blizko, ted nevyjedu! Do pici vole! Se podivej, kurva!"

 

Nacez nased a odjel.

 

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

mám eště jednu story ze včéra která není tak vtipná 

 

porucha předních dveří (nebudu se rozepisovat proč, protože to nevím, ale dveře se po stlačení tlačítka otevřely a hned zase zavřely)

 

*předníma dveřma nastupujou jenom venkovani a blbouni (úzký dveře a průchod dozadu úplně nahovno) .... 

 

takže přední dveře v píči .... jedou furt dokola .... votevřít x zavřít x votevřít x zavřít

 

zvenku stojí kunda která má dva a půl metráku, a nepochopila hru = snaží se je chytit

 

po dvou minutách prvního setu má ruku placatou jako boris bekr v nejlepčí kondici

 

říkám jí .... dveře sou v píči 

 

seš idiot ... odvětí

 

sem ... odvětím

 

nastoupila druhejma dveřma .... a jedem

 

když vystupovala říká ... sem kráva 

 

zved sem palec a proběh oboustranej ůsměv

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady u nás máme autobusáka a ten budí ožraly schválně tam, kde nasedaly, neboli na opačné konečné pokud se náhodou nevzbudí během cesty. Párkrát už mi to udělal a než jsem se venku vzpamatoval kde jsem (samozřejmě vystoupený), tak už jel další štreku.

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...