Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Přijedu na parkoviště a když zastavuju koukám po nějaké kočce jak se nahýbá do auta a spíš než koukal jsem civěl, a tak jsem zastavil a holka se zvedla a otočila a byla prototyp bohyně a kouká přímo na mě, směje se a něco říká. Civím dál a vylezu z auta a civim a ona ".. blablabla.. Těžká krabice... Blablabla...." a já držím najednou krabici těžkou jako kráva a když to zkratim byl z toho oběd a úplně úžasná hodina a půl a když odešla a chci platit tak peněženka nikde. Hledám a klíče od auta taky nikde. Číšníce to nějak pochopila a já letím k autu a doufám že tam ještě je.

Bylo.

Nastartovaný s peněženkou na sedadle. Celou hodinu a půl. Střecha Arkád.

Starej kokot no :)

Cha chaaaa, tak to je překrásný !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijedu na parkoviště a když zastavuju koukám po nějaké kočce jak se nahýbá do auta a spíš než koukal jsem civěl, a tak jsem zastavil a holka se zvedla a otočila a byla prototyp bohyně a kouká přímo na mě, směje se a něco říká. Civím dál a vylezu z auta a civim a ona ".. blablabla.. Těžká krabice... Blablabla...." a já držím najednou krabici těžkou jako kráva a když to zkratim byl z toho oběd a úplně úžasná hodina a půl a když odešla a chci platit tak peněženka nikde. Hledám a klíče od auta taky nikde. Číšníce to nějak pochopila a já letím k autu a doufám že tam ještě je.

Bylo.

Nastartovaný s peněženkou na sedadle. Celou hodinu a půl. Střecha Arkád.

Starej kokot no :)

Trochu strašidelný, ale přiznám se, že závidím. Taky bych to chtěl zažít :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijedu na parkoviště a když zastavuju koukám po nějaké kočce jak se nahýbá do auta a spíš než koukal jsem civěl, a tak jsem zastavil a holka se zvedla a otočila a byla prototyp bohyně a kouká přímo na mě, směje se a něco říká. Civím dál a vylezu z auta a civim a ona ".. blablabla.. Těžká krabice... Blablabla...." a já držím najednou krabici těžkou jako kráva a když to zkratim byl z toho oběd a úplně úžasná hodina a půl a když odešla a chci platit tak peněženka nikde. Hledám a klíče od auta taky nikde. Číšníce to nějak pochopila a já letím k autu a doufám že tam ještě je.

Bylo.

Nastartovaný s peněženkou na sedadle. Celou hodinu a půl. Střecha Arkád.

Starej kokot no :)

 

a jak to dopadlo?

vzali se?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky me zajima jak to dopadlo. Vratil ses a zaplatil nebo to nechal na ni? ;)

píše, že začal hledat šrajtofli potom, co bohyně odešla, ale mně se nějak nechce věřit tomu, že normální chlap nechá bohyni odejít po tom, co se tahal s její přetěžkou škatulí a po tom, co ji nasytil a napojil...

takovej chlap by si za to nic jinýho než ztrátu šrajtofle a auta nezasloužil, aby příště věděl, že karmu neošálí, že když něco podělá, tak se mu to vrátí... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijedu na parkoviště a když zastavuju koukám po nějaké kočce jak se nahýbá do auta a spíš než koukal jsem civěl, a tak jsem zastavil a holka se zvedla a otočila a byla prototyp bohyně a kouká přímo na mě, směje se a něco říká. Civím dál a vylezu z auta a civim a ona ".. blablabla.. Těžká krabice... Blablabla...." a já držím najednou krabici těžkou jako kráva a když to zkratim byl z toho oběd a úplně úžasná hodina a půl a když odešla a chci platit tak peněženka nikde. Hledám a klíče od auta taky nikde. Číšníce to nějak pochopila a já letím k autu a doufám že tam ještě je.

Bylo.

Nastartovaný s peněženkou na sedadle. Celou hodinu a půl. Střecha Arkád.

Starej kokot no :)

 

Fotku si neulovil? A hlavne co mela za hodinky.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezké. Takže krabice s pár cihlama zajistí oěd zdarma. :)

 

už ji máš?

nějaká statná medvědice ti s ní jistě pomůže, i by tě mohla nasytit a napojit, ale tomu, že by tě nechala odejít jinak než po čtyřech s vyplazeným jazykem na vestě bych nevěřil, ledaže by to byl SCIFI  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijedu na parkoviště a když zastavuju koukám po nějaké kočce jak se nahýbá do auta a spíš než koukal jsem civěl, a tak jsem zastavil a holka se zvedla a otočila a byla prototyp bohyně a kouká přímo na mě, směje se a něco říká. Civím dál a vylezu z auta a civim a ona ".. blablabla.. Těžká krabice... Blablabla...." a já držím najednou krabici těžkou jako kráva a když to zkratim byl z toho oběd a úplně úžasná hodina a půl a když odešla a chci platit tak peněženka nikde. Hledám a klíče od auta taky nikde. Číšníce to nějak pochopila a já letím k autu a doufám že tam ještě je.

Bylo.

Nastartovaný s peněženkou na sedadle. Celou hodinu a půl. Střecha Arkád.

Starej kokot no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toljo opravdu jsem jen odnesl krabici, nasytil, napojil a pobavil jsem ji. Nic víc. Dostal jsem ale číslo a to považuju osobně za úspěch. S krabicí bych pomohl každýmu i karlosovi ale oběd bych mu neplatil. Kdo mě zná osobně ať si řekne o fotku až mě uvidí. Veřejně nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toljo opravdu jsem jen odnesl krabici, nasytil, napojil a pobavil jsem ji. Nic víc. Dostal jsem ale číslo a to považuju osobně za úspěch. S krabicí bych pomohl každýmu i karlosovi ale oběd bych mu neplatil. Kdo mě zná osobně ať si řekne o fotku až mě uvidí. Veřejně nic.

 

telefonní číslo, žejo?

 

a tak my ti věříme, že jseš svatej, co taky s bohyní, nevztekej se  :angel:  já už mlčím..

 

ale kdybys dal do novejch přírůstků fotku bohyně... už budu opravdu zticha  :lol2:

Upraveno uživatelem tolja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scifi ,mam neco podobnyho.

 

V lete sem mel zavreny domovsky bazen v Pardubkach a tak sem jezdil 14 dni do Hradce.

Rano jsem vypravil deti ,dcerka smutna ze dosly polstarky,nejaky cerealie co se sypou do mleka.

Rikam,neboj koupim.

Odjel sem na trenink,vylezu z vody moc spokojenej ,hodobozovej ohoz znackovej na sobe a jedu do Futura kde je Tesco.  Mel sem cas do obeda ,protoze jsem cestou zpet chtel vyzvednout synka ze skoly ,aby nemusel do druziny. 

Koupim tu krabici s lupinkama velka jak cert,a jdu se podivat po butikach.

 

Jak sme byli na srazu,zaujala mne ta moda panskejch cepic,bekovky se jim rikaj-Zmizikoj a i dalsim to v nich slusi,vypadaj tak nejak svetacky.

Cumim na obchod,obleky Koutny ,kde maji zrovna takove co by se mi libili za vylohou a uvnitr nikdo,jen tuze hezka cernovlasa prodavacka,stihla a ohebna jako vrbovy proutek.  

 

Vypnul sem prsa, a sebevedome vchazim dovnitr s nejakou vtipnou replikou  ,prodavacka hned vedela,ze takova prilezitost se jiz dlouho nemusi opakovat.

 

Vylozila tolik placatych cepic,az prechazel zrak.

Blby je,ze nemam moc pravidelnou hlavu,tzn uz po 2 ruznych vyrobcich bylo jasne,ze jsem nadosmrti odsouzeny nosit kulicha.    :D

Smali jsme se spolecne  memu nestesti ,nashledanou ,hezky den,prijdte zas...  

Odchazel jsem velmi spokojen.

 

Hned o 4 kramky vedle TH obchod,zatocim tam a koumu co by mi tak mohlo sluset.

 

Najednou srumec u vchodu a tam ta prodavacka z panske mody s krabici lupinku pro dceru a ze jsem ji tam zapomenul a ze musela stahnout mriz,pac je tam sama a ze mne nemohla najit....

Znova jsem dekoval ,chvalil a louceni nebralo konce.

 

S krabici v ruce sem dosel do auta,jeste jsem mel pul hodiny,tak jsem sel zpatky do Futura a dole v kvetinarstvi koupil ruzi a zase sem sel do obchodu s bekovkama ,ze jako dekuju za tu jeji dobrotu a ze mi udelala radost a ze doufam,ze ji ruze udela radost ,stejnou jako mam ja.

 

A ona,ze je hrozne dojata a "jestli bysme jako nemohli jit na veceri treba"   

No a na to uz sem teda musel couvat,ze sice jim hrozne rad a vubec nejradsi vecerim,ale ze by se to asi nelibilo moji manzelce,kterou mam stale rad.  

Ona,ze jasny ,zase jsme se rozloucili a ja jel do skoly pro synka.  

 

Doma jsem se hned sve pani pochlubil ,jak sem jeste v kurzu a jestli je pysna,ze sem ve finale "cuknul"    :D

No nezdala se nejak nadsena ,pac sem ji jeste rekl ze ji sem kytku nekoupil,pac uz sem nemel penize.  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...