Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Teď se svět rozdělí na dva tábory:

1. Jak je možné, že si strojvůdce musí sám za jízdy opravovat mašinu, někdy dokonce vidličkou.

2. Jé, stačí utáhnout šroubek a je po problému, takovou prkotinu řešit.

 

Který vyhraje? :)

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci Karlosovu, beztak již složitou,úvahu nadále komplikovat. Ale dle mého je potřeba vědět, zdali strojvůdce není členem nějaké hlasitě se projevující menšiny, třeba LGBT, Jihočeské matky, filatelisté, nebo něco podobného. V odpovědi na Karlosovu otázku bychom to rozhodně měli zohlednit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hopo, díky lidem jako ty, se tady kdysi používalo jedno, dnes už téměř zapomenuté rčení - Zlaté České Ručičky...

Kdysi to bylo úplně normální (tedy na východ od naší východní hranice - na západ to nutné nebylo, jelikož byl dostatek nářadí i peněz na něj), že si člověk uměl pomoct. Klobouček...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona je to velmi vtipná situace, je totiž přesně mezi, uprostřed.

A nabízí neméně vtipné otázky. Např.:

Jak byste se zachovali vy?

Jak takové situace a věci řešit "systémově", tedy dle předpisů, aby se příště neopakovaly?

Co až nastoupí mladší, kteří nebudou ochotní/znalí improvizovat a utahovat šroubek ?

Když si vzpomenu kolik lidí tu rozhořčeně nadává na zpoždění vlaků a výluky a žádají odškodnění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to postezovani by bylo uplne k nicemu. Nedostanu pochvalu, penize, ani to nikdo nebude resit. Proc taky, ani neni duvod. Jenom si ale promitam jak mne stvalo, ze to nefunguje jak ma, jak drobna naprosto banalni vec dokaze znehybmit tunovy kolos a vytocit frajera, kteryho hned tak neco z klidu nevyvede a jak se to potom dokaze prenaset do dalsich ukonu kdy na to clovek podvedome bere ohled.

 

Proto mne tesi, kdyz se podari problem odstranit. A zaroven si ale predstavuju, ze se mozna takhle nejak i kdyz nesikovne a spatne snazil pomoci fira co mu odjela masinka pod rukama. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela se zájmem to tady čtu, zejména teď v kontextu sbírky nehod na dráze z posledních dní. A hezky se ukazuje, že ten problém není ani tak ve strojvůdcích, co si hrají s mobilem, jak se nám snaží podsouvat vedení ČD, ale pěkně hluboko v systému. Strojvůdců je málo a jsou přetížení. A když je technický problém se strojem, tak místo aby okamžitě sedl mechanik s nářadím do auta (protože mechanici se shání líp něž fírové) a nadřel problém opravit, tak strojvůdce ve svém volnu opravuje mašinu. A to k tomu ani nemá správné nářadí. Pecka... Hopo klobouk dolů, líbí se mi tvoje nadšení, jsem rád že takoví lidi jsou. Ale já bych ten vlak odstavil a nechal nadřízené ať to řeší. Protože jinak se asi nezmění nic...

Upraveno uživatelem prischera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jančura prej předělává autobusaky na strojvedoucí, teď visí všude letáky, že na bus stačí béčko... Strojvedouci maj úmrtnost 50%... A teď po nehodách bude třeba 75%... Kdo má brejle ani to nečtěte, vy jste automaticky ze hry už dvacet let...

 

A hopo byt tebou tak udelej forichtung nebo v kapse sekundak a až ten šroub potkáš tak tam lehce kápni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakkoli jsem si z toho, co může vést k hodnocení Hopova jednání dělal trochu nemístnou legraci, ve vší vážnosti říkám: klobouk dolů před Hopou.

Mi Karlosovi názory připomínají přednášku Grygara kdy v rámci bludných balvanů mluvil o astrologii. A dával příklad z vykládání hvězd, kdy astrolog ženské řekl"vidím, že ve vašem životě hrají velkou roli muži a to buďto pozitivní nebo negativní"

:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 že na bus stačí béčko... 

no a tohle je zřejmě největší kámen úrazu ...... nevyježděnej člověk na velkých vozech se posadí do busu, za něj se naláduje 100 lidí a jedéééém :D

 

zas na druhou stranu, když je to umožněno, tak kde jinde se to má naučit že jo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s hranim na mobilu mne spise urazi a popravde nechapu, proc novinarum nekdo neporadi , at se zeptaji kde se na masine objevili. Mam primo v popisu prace, dokonce narizeno ten mobil a tablet vyuzivat. I za jizdy, k bezpecne obsluze jsem proskolen, k tomu obsluhuji i vysilacku a je to vec kterou mne zamestnavatel vybavil a naridil ji pouzivat.Sem psal rano klukum s otazkou jestli jet, stejne jako Vam. Hajnyho rada mne pobavila. 

post-1144-0-52790800-1552222614_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a tohle je zřejmě největší kámen úrazu ...... nevyježděnej člověk na velkých vozech se posadí do busu, za něj se naláduje 100 lidí a jedéééém :D

 

zas na druhou stranu, když je to umožněno, tak kde jinde se to má naučit že jo ?

No kdysi jsi musel být dostatečně vyhrkaný s c na náklaďáku a poté jsi mohl rozšiřovat na trojku (autobus)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdysi jsi musel být dostatečně vyhrkaný s c na náklaďáku a poté jsi mohl rozšiřovat na trojku (autobus)

nedávno se tu probírala nehoda "u koně"

 

prej to bylo takhle ..... ještě jednou napíšu prej, protože to mám z doslechu a každej si určitě něco přibarvil

 

řidička ve zkušební době ..... řidičák čerstvý z B na D

nedala přednost protijedoucímu vozidlu

po střetu se lekla a šlápla na plyn ...... prý takovou silou, že zlomila plynový pedál

noa zastavila se až o ten barák

 

 

konec příběhu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedávno se tu probírala nehoda "u koně"

To je u Černýho koně v těch Modřanech? S tím zeleným Pežotem? Tak to je fajn, ještě že tam nešla třeba školka ... asi by měli mezi psychotesty zařadit třeba tlesknutí, aby viděli, jak dotyčnej reaguje, jestli třeba nedá úlekem kickdown. I kdyby to bylo přibarvený, tak něco na tom bude pravdy, jinak mi nejde do hlavy, jak by ještě takovej kus ujela s mnohatunovým busem.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...