Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Já nejsem rafinovanej. Já jsem v bazéně obyčejná svině. Další z mých oblíbených zábav, jak vytočit ty baby s cukrovou vatou na hlavě, plavouci ve vedlejší dráze je vzít si desku, dát pár stovek jen nohama, a samozrejme, ve vhodný okamžik zakopat trochu víc. Neskutečná sranda

...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radsi napisu co jsem tam provedl jindy.

 

 

Mam kamarada,z Prahy ,ma u nas na vsi chalupu.

Prijel v patek a hned jak vylezl z auta,tak se pohadal ze starou,rika mi co budu v sobotu dopoledne delat.

"No jedu plavat"

"Je muzu s Tebou"?

"Jasny".

 

Vlezem do vestibulu,ja mam chip,takze normalne projdu turniketem,ale on si musel kupovat listek. Sedely tam dve recepcni,baba stara a nadherna,ale opravdu nadherna divka,vlasy do ohonu,tak 30 roku,asi brigadnice...

Chodim tam denne,nikdy predtim sem ji tam nevidel.

 

Mne obsluhovala obcas ta stara rasple,co mne zna, ale kamos cumel na tu mladou kuzi jak na bozi obrazek. To mi neuniklo.

 

Rika mi pak kdyz sme byli u skrinky " videl si tu recepcni,neskutecna kocka" .

 

Ja rikam- " jo myslis Ivetku,libi se Ti,chces s ni seznamit" ?

 

Podotykam,nikdy sem s ni nemluvil,nevidel,neznal ji. Asi to ani nebyla Ivetka, pojmenoval sem ji pracovne podle jedne holciny s copem, ktera mi odmitla na diskotece po znacne investici nekolika rumu darovat vice prizne nez posrany libani :-)

 

On "ty jo,to by byla bomba,aby to nebylo ale blby" ? "Jako trapny,vis" ?

Rikam ,nebude,neboj.

 

Odplaval sem si trenink,on uz nachystanej.

 

Vychazime ven,ja si pockal a rikam .

 

"Slecno ,dobry den ,muzete na chvilku? "

Ona prisla, "jiste povidejte".

 

Rikam. " No tohle je muj kamarad Michal,je tu dnes na plavani prvne,prijel az z Prahy. Strasne se mu libite a chtel by se s Vama mazlit,jenomze se stydi a je plachej"

Michal cervenej,uplne ztratil rec.Nerekl ani slovo, jen koukal s otevrenou pusou.

 

Ona se usmala,rika " to mne opravdu prijemne prekvapilo. Jenomze mam pritele a nesmim se mazlit s cizima klukama"

Ja povidam. " no ted jsme se snad seznamili,takze neni cizi".

 

Jen zavrtela hlavou, ze to je jako konecne resume.

 

Rikam " dobre,to se tedy neda nic delat. Tak diky,hezky zbytek smeny,nashledanou".

Ona " nashledanou" .

 

 

Venku mi Michal po smichu a nadavkach povida-ze to odmitnuti bylo od ni prijemne a nevadilo.

 

Sel sem pak plavat i v nedeli uz bez kamose,jeho stara asi vytusila konkurenci a zacala sekat latinu.

 

Opet stejna sestava na recepci a mlada krici " dobry den ,pane Péťo ,dnes jste sam ,zadny mazleni? " a smala se.

Rikam " jj ,on se tak stydel ze dnes jet nechtel " asi by si povidala dal,vyzvedela od ty stary jak se jmenuju ,pac to sem ji nerekl.

Jebal sem na ni,tesil jsem se do vody. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten uz daaaavno dojel. :D

Snad to dam pripadnym zajemcum radeji do sz. Uz takhle vypadam jak dement, tzn neni nutne pridavat dalsi potvrzeni.

 

Dnes asi vyndam z golfa kamerku, protoze vecir budu ucastnikem vlakovych zavodu.

Dostanu se na tu trat jen jednou za 9 tydnu.

Ve stejny cas odjizdi dva vlaky.Koleje hned vedle sebe. Sestava stroju- 810 a 814 - tu mam ja.

A dlouhej usek asi 1,5 km jedem vedle sebe. On ma rychlejsi start, ma o vagon mene, ale pak zase pro mne sviti tratova rychlost a on ma omezeni tusim na 50km/h.

 

A nez od sebe zmizime,protoze se koleje rozdeluji je napeti kdo vyhraje. :)

 

Uz pred startem se tlemime, musime vyjet uplne nastejno, oba zavirame dvere ve stejny cas jinak bysme si prejeli cestujici navzajem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl že konec Kokeše by měl být zveřejněn.

 

Stejně jako závod souprav na jednu míli.

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Hopa čoveče já Tě mám rád. Ne jako že zkrocení hory nebo tak něco, ale normálně jako Člověka. Se to táhne už od holčičky od vás ze vsi. Fakt klobouček.

Já to mám stejně.

 

Btw. Hopo jak jsi dopadl v tom časopise z dopravy ? Mám pro to něco udělat ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem potesen, sice mne napadlo to hned nejak shodit, protoze na nejakou chvalu nebo cukrovani opravdu nejsem pripraven. Navic nemuzete mne odhadovat podle par legracnich prihod. Napad sbirky vzniknul jen tim, ze jsem byl uchvacen starym panem od Andrewa, nikdy driv bych sam takovy nutkani nemel.

Vojto, diky moc, ale necham to byt.

Asi bych par lidi ctenim pobavil, ale asi i nekoho nastval nebo si zavaril v zamestnani.

 

Obcas neco napisu sem, ono Vas to za chvilku beztak zacne nudit a reknete mi at tahnu do prdele. :)

Ja se usmeju, pokyvu spokojene hlavou, ze je svet zas v rovnovaze a pujdu do vody. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Historky z plavani jsou mi snad blizsi nez ty z masinek. V me prazske padesatce jsou 3 kondicni drahy - pomala, stredne rychla a rychla. Kdo si u plavani nechce povidat, muze si vybrat. Je naprosto bezne, ze do rychle drahy bezohledne naskoci pomalounky prsar nebo prsarka a netrkne je, ze by meli jit jinam ani, kdyz je systematicky obeplouva vlacek lidi uz podesate. Dalsi nesvar jsou placene skupinky s trenerem. 5-10 lidi naskoci do verejne kondicni drahy. To me pak prestava plavani bavit a prcham do pary.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hopa čoveče já Tě mám rád. Ne jako že zkrocení hory nebo tak něco, ale normálně jako Člověka. Se to táhne už od holčičky od vás ze vsi. Fakt klobouček.

 

bych řekl, že ho tady má rádo víc lidí  :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...