Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

To tak člověk jede do sklípku na Moravu, dá 6 lahví a v 8 usne. Problém je, že se ve 4:30 vzbudí vyspaný. Chvíli jsem řešil morální dilema, jestli si nalít. No tak nazdraví :-D

cd1d2d2ee595912ac90a6fb219be07fc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se nám opět ukázalo, že svět je plný idiotů a doprava je jejich hnízdo. Vylepšili nám tady problémovou zatáčku tím že z ní udělali... no nejlepší výraz je asi tobogán. http://www.novinyvm.cz/15724-trebicska-uz-je-bez-omezeni-prujezdna.html   Jak se na facebooku vyjádřil Ivo Kaštan, místní dakarský motorkář, je to přesná kopie legendární vývrtky na okruhu Laguna Seca. Což může být sice zábavná věc ale pro dopravu ve městě tak proslulém dopravními komplikacemi, to bude další stupeň pekla. Počítám že brzy tam přibude omezení rychlosti asi na 5 kmh, lidi z vedlejší ulice budou kvůli bezpečnosti asi lítat vrtulníkem protože v normálním provozu se tam vyjíždělo těžko, teď je to úplný nesmysl, rozhled na hlavní není ani na jednu stranu použitelný a až napadne sníh tak tam asi budou muset vyhlásit lavinové nebezpečí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá, jak nějaký dočasný řešení :-)  No, od tý doby, co jezdím po sjezdu z pražskýho okruhu ze směru od letiště na Strakonickou po rampě, která je v zatáčce nakolněna na opačnou stranu, než by měla, mě tyhle vymoženosti už moc nepřekvapujou, Na druhý straně na nájezdu k letišti se jim to zas pro změnu před nájezdovou rampou po pár letech provozu o pár cm propadlo (to už teda dohonili vrstvou asfaltu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel to není dočasné řešení. je to jakýsi podivný veletoč kolem "obchvatu" tedy divné věci  beze smyslu, kterou vymyslelo minulé vedení města a z které naštěstí asi sešlo. Tenhle tobogán měl vytvořit křižovatku, umožnit vyústění toho "obchvatu" který mimochodem je už zakteslen čárkovaně na mapy.cz. Proč se tohle postavilo když z obchvatu sešlo, nikdo netuší. Spíš mám pocit že se to jen odsunulo než se zas dostanou k moci ti správní. Mimochodem, o velkém obchvatu, který by skutečně odklonil dopravu mimo město se jaksi vůbec nemluví. kdo by taky šel do akce která přesáhne několik volebních období a až se dostaví, budou u toho fotit někoho jiného, žejo. Podobně to vypadá s rekonstrukcí náměstí. Udělali architektonickou soutěž, pak se ukázalo že to asi postrčili aby to vyhrál ten správný, který ze zadání vlastně nesplnil vůbec nic a z velké slávy je najednou ticho po pěšině. Asi se čeká až to vyšumí a dál se jezdí po vytlučených kostkách, kolem ohavných betonových květináčů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal

 

Včera jsem zahlédl v TV nějaký spot a ukazovala se tam 3 děvčata, která řídí vláčky.

Motoráček, Brejlovec a pak Leo Expres.

Přesně už nevím, ale mám pocit, že minimálně jedna slečna byla absolventka VŠB-TUO.

Ale hlavně mne zaujalo, jak náročná činnost to "řízení vlaku" je, slečna pořád něco mačkala (a nebylo to jen tlačítko bdělosti, o tom se tam ale také mluvilo) a kroutila s pákou...

Je možné, že to bylo sestříhané, snad i doufám že ano, přece to nemůže být taková otročina?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tajemstvi, zatim to vime jen my tady ve vlakne. Samotne rizeni opravdu narocne neni.

 

Kolega z dilny mi rikal - "Hopo, jak furt projizdite navestidla nebo bourate, uz prisli do skladu misto Vas na vyuku cviceny opice. Ale v zacatkach budou jeste jezdit ve dvou, nez se to kompletne naucej. Uz pro ne mame vyfasovany banany na krmeni" . :D

 

Samotny jezdeni tezke na nauceni neni. Proste jako kdyz obsluhujes cokoliv co neznas, pripada Ti na zacatku slozitejsi ovladani. To si docela rychle sedne, proces se naucis a dostanes pod kuzi.

 

Je ale strasne moc veci okolo.....

 

To"okolo" neni jen otrava, proste vse patri k veci. Nedavno jsem si delal poznamky na ten muj hogofogo web, aby tam nebylo jen vypraveni o prcani a legracni prihody.

Nez vyjedu z depa na vlak, musim udelat zhruba v 50 minutach vic nez 90 ukonu podle predpisu.

Na druhou stranu, kdyz jsem to zvladnul i ja, veskrze prumerny a chytrosti neoplyvajici chlapec, je pravdepodobne ze to dokazou i dalsi handicapovani -treba zensky. :D

Nikde tyhle reci neventilujte ale, at mam co psat. :)

 

Mam hodne materialu a asi i poutave podaneho, ze to mozna zaujme pripadne adepty.

Ty lidi si pak reknou " kurva, u toho chci bejt" ! :)

post-1144-0-25852400-1556953244_thumb.jpg

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rodi se to pomalu a v bolestech. Peru se s tim, nicmene uz mam vymysleny pravdepodobny koncept, chci byt schovany za domenu,vse bude opravdu  jednoduche.

Psani pres blogspot abych mohl prispevky vkladat i z tabletu.

Nahled Vam poslu do sz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

první den volna jsem si užil kulturou a pak demonstrací .... nakonec dobrý ....pustili mě .... zejtra mám naplánovanej vegetativní stav .... víc ani hovno

Tak já dnes dovezl přes půl republiky překlady nad okna, na které se z výroby čeká 6-8 týdnů. Já je včera sehnal za dvě hodiny a dnes už je mám na stavbě.

Zítra musím vymyslet, jak připevnit zvědací zařízení tak, abych to dostal na své místo a vytahat je tam.

Takže když nejsem v práci, tak jsem na stavbě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...