Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Jedu si takhle vlakem z Pardubek do Opavy. Nekde mezi Studenkou a Ostravou prasknul blesk do nejake zabezpecovacky. Stojime a cekame az to opravi. Zpozdeni zhruba hodinka. Dorazime do Ostravy a stojime. Strojvudce tim zpozdenim prekrocil maximalni moznou dobu jizdy. Nesmi dal ani metr. Shani se nahradni strojvudce, ktery nas doveze do Opavy. Nasel se.......ale poslal nas do prdele, ze nikam nejede. Prestupujeme na osobak. Nejlip to ale zvladla pani vrchni z jidelaku. Normalne se tam vozrala! :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lizatka zkusim nekde sehnat a davat je jako darky. Mam jeste bonbony a reflexni pasky, omalovanky, visacky na kufry a podobny exkluzivni veci s logem Narodniho dopravce, zustalo to z jizdy pro Elisku, kde si kazdy spis hledel jidla od Maxela nez aby obdivoval a krasu bilomodreho loga a bral si propagacni predmety domu  :D   :D  

 

Prihod s divkami mam spoustu, jsou ale nedustojne fora gentlemanu. A popravde by to bylo uz hodne moc pres caru. 

Ono totiz staci co jsem dal viz seznamka rande nebo šampičko. Jsem proste mysli a neuvedomuji si vubec, jak moc to v psane podobe vypada hloupe a zavani nejakym chlubenim. Ja se ale tlemim spis sam sobe. 

 

Jinak mam ohromnou radost, kluci z GR mi udelali dve kolaze na web, z jedny uplne brecim. Laka mne ji ukazat,ale asi by bylo skoda vyplacat jeji potencial. 

Presne totiz vystihuje jaka jsem naivka a jak budu koukat.   :D

Snad jen jednomu nebo dvema zajemcum do sz, kdyz mi slibi ze ji tady neukazi a napisou jen treba i sem, jak to na ne zapusobilo. Jestli treba nemam jen pokriveny smysl pro humor a realitu. ....

Jinak sorry, ze to tady plevelim, nemam to moc s kym probrat. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...