Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Ok, a dost.

Honza je posledni. Diky vsem.

 

kurwa já to chci taky vidět

 

jako hrob, přecedo, jako hrob...

 

post-953-0-77955400-1558349712_thumb.jpg

Upraveno uživatelem tolja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Straso, nemusi. Podle reakci, za ktere oslovenym testovacum dekuji to bude velka bida. Prevazuje zmar a opovrzeni. A patri mi to. :)

 

Pisu dal, zatim do supliku. 

Zatim je na strance nekolik opravenych vypraveni, v mixu  zverejnene, nezverejnene a uplne nove. Bez zalozek,podstranek.

 

Uplne novou jsem vytvarel vcera.  :D

Jinak nazev Ze zivota bych chtel u sebe pouzit, snad mne YPO nenapadne s kopyrajtem aka Kibi.

post-1144-0-86188100-1558501761_thumb.jpg

post-1144-0-60601700-1558501773_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem si dnes s Toljou, ze venku fest prsi.

 

Za 15 minut potom vezu vlak v desti , ujedu 25km od Pardubic a 

trada z niceho nic masinka prestala jet. Uplne plna souprava, spesnak.  Mezi zastavkama, na pytel pristup, skacu asi metr dvacet z naspu. Ven se mi teda kurva nechtelo, lijak nehoraznej. Lidi mne s pobavenim sleduji skrz okno, jak se mi od plesate hlavy odrazi kapky. 

Zjistim ze mi nedoleha bocni kryt- vibracema prasknul zajistovaci ctyrhran, ktery viko domackava, pod nim je koncovy spinac. Nedoleha viko= nejedeme.

 

Abych nouzove dojel, nacpal jsem mezi viko a koncak placaty kamen.

Musel jsem se smat, protoze oprava kamenem je pres čáru i na mne. Ale nemel jsem po ruce nic jineho. Zpozdeni na prijezdu jen 5 minutu, na zpatecni ceste jsem dojel presne. 

 

Dobehl jsem si do sveho auta pro zdrhovaci pasku, opravil a predal lokotku kolegovi. Bude to takhle jezdit do soboty, nez se dostane na osetreni na dilnu.

 

post-1144-0-15236900-1558549723_thumb.jpg

post-1144-0-19073900-1558549741_thumb.jpg

post-1144-0-13041600-1558549759_thumb.jpg

post-1144-0-03811300-1558549772_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz zadny dalsi lidi neprijdou, plakat nebudu-neni je kam dat. :D

Jako já obdivuji tuhle tvou volnou improvizaci a um, ale fakt bych měl trochu obavu. Ale jsem daleko, je to sranda číst a vlakem jedu až v pátek a doufám, že pražský firove jsou min akční :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci a netouzim bejt kutil. Kdyz se tohle stane, je na vyber zustat stat, nebo se pokusit opravit a dojet. Zadne nebezpeci nehrozilo-dekl drzel pevne, praskly ctyrhran byl jen jeden-pouze nedomackne koncovy spinac. Spis mne trapi, ze se podobna vec stane v nejmene vhodnou dobu, mimo domovskou stanici,hodne lidi, malo casu, blbej pristup, pocasi na pytel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...