Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

V pohode.  :)  

 

Den predtim jsme sedeli ve skole a tam byla teda prihoda, ze jsem kroutil hlavou, protoze borec co podle mne udelal vse jak nejlepe mohl to pravdepodobne odsere a je tam ve vzduchu dost penez jako skoda.

 

Strhnuta trolej, ne vinou jeho lokotky-prasknul bocni drzak trolejoveho vedeni, takze se provesil drat. Ve vlaku mel asi 500 lidi . On jel 160km/h a protoze to bylo vecer, nepristupne misto domluvil s vypravcim ze to potahne az nekam, kde pujde evakuace, asi 6,5km za mistem ztraty napeti a tam ze si prohlidne i sberace. Mezitim ale jel za nim dalsi osobak a stihnul do toho najet. A spoluvinu ma ten fira z rychliku, ze nezastavil ihned a diky tomu do toho osobak najel. Pokud by ale zastavil, nikdo uz neresil ze se lidi z vlaku nedostanou, za 45 minut celej vlak zhasne, nebude klima ani topeni. Tzn at vybral jak vybral, vsechno spatne.

Takhle vypada kdyz se strhne trolej.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci a netouzim bejt kutil. Kdyz se tohle stane, je na vyber zustat stat, nebo se pokusit opravit a dojet. Zadne nebezpeci nehrozilo-dekl drzel pevne, praskly ctyrhran byl jen jeden-pouze nedomackne koncovy spinac. Spis mne trapi, ze se podobna vec stane v nejmene vhodnou dobu, mimo domovskou stanici,hodne lidi, malo casu, blbej pristup, pocasi na pytel.

Oprava a nouzove dojeti asi super, nicmene me zarazi ze to bude takhle pootevreny jezdit do konce tydne a jakoze vse v pohode. Pokud tam neni dalsi spinac, nemuze to treba sundat par lidi na nastupisti?

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako Hopo, dobrý, seš kluk šikovná, ale nezapomeň, prosím, že na ČD máte mnohem větší problémy. Myslím, že velmi přesně je popsal Sibiř zde:

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/13658-co-mě-právě-naštvalo/?p=2313957

 

Tak co s tím uděláš? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D   

Absorbuji Vase stesky a jedovate pichance jako houba.

Myslim, ze mym psanim o tom, jak Sibir  nemohl mazat na krupave rustikalni bramorovy chleba pomazanku z cernych lanyzu sypanou hoblinkami syra z pohori Abruzzo z mleka krav co se krmi pouze bylinkama a k tomu popijet caj z mladeho jecmene, priblizim obycejnym cestujicim skutecne a palcive  problemy Narodniho dopravce.  Sibirovi se dostane spravedliveho hnevu obycejneho plebsu stojiciho na zmrzle zastavce marne vyhlizejic opozdenych courak, ktery je dopravi k pasu do montovny za 16nact hrubyho.  

 

Zverejnena prihoda s fixovanym koncakem muze ukazovat, ze takove se mimo zasvecene nehodi uverejnovat. Hrozi nepochopeni, ze je u nas vsechno v pici.Tak to rozhodne neni.

 

Vubec nikoho neodsuzuji, kdyz se nesnazi vic nez musi-viz ujetej vlacek bez brzdy.

Kdyby tam frajer sedel a rekl: "nejede, nevim co s tim, starejte se" ,nebyl by vecer ve zpravach.
 

Ani ja nejdu pres hranu rizika, tahle oprava je samozrejme trapna. Ale pro mne je vzdycky  hlavne poucne, jak se takova vec stane v relativnim poklidu, kdy nic podobneho necekas, nic Te nevaruje. Dal jsi tam uplne sam-nikdo Ti neporadi, nepomuze, nepochvali za reseni. Vlakvedouci mne zamyslene pozoroval zevnitr v nouzove otevrenych dverich, zelenym tercikem si zvedave vyhodnocoval intenzitu deste. Cestujici zevnitr si ukazujou, a dumaj co tam asi kutim. 

A nesmis nic pos rat-na nic zapomenout, hlavne vlak zabrzdit, mit sebou telefon, rukavice, nezabit se na ku rva osmekanejch kamenech, najit proc a kde je vada. Okamzite si uvedomujes, ze ten vlak tam odsud, pokud si neporadis 3 hodiny nic neodtahne, je velkej a tezkej. Nic tam ani neprojede, jen jedna kolej.....

A musis byt v dobre psychicke pohode, nenechat se rozhodit.  :-) 

 

Tuhle prihodu na svuj web psat nebudu, tam chci at lidi vedej, ze jsme bezvadny.  :-) 

Vas nazor tady na foru, ze jsme ku rvy a ja hlavne chlubivej dem ent, uz nezmenim.  :D 

 

Ale pockejte az uvidite obrazek, co mi kluci udelali!

Ten presne ilustruje mou naivitu.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako Hopo, dobrý, seš kluk šikovná, ale nezapomeň, prosím, že na ČD máte mnohem větší problémy. Myslím, že velmi přesně je popsal Sibiř zde:

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/13658-co-mě-právě-naštvalo/?p=2313957

 

Tak co s tím uděláš? :-)

Neboj, mu tady zas někdo napíše, že je zbytečně bohatej. Marxismus žije :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Tuhle prihodu na svuj web psat nebudu, tam chci at lidi vedej, ze jsme bezvadny.  :-) 

...

 

Tuhle přihodu tam dej!

To je správná osvěta, že se věci můžou pokazit bez varování.

A že jsou tam lidi jako Ty, kteří mají zájem, snahu a i schopnosti věci vyřešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hopo ty si dělník :D

 

mě někdo ukrad z autobusu klíč od zámku dveří ..... to znamená, že teď když se chci jít na Florenci vysrat, a zamknout bus, aby mi nějaká smažka neukradla svačinu, tak nemůžu.....bus nejde zamknout, páč není klíč....... ale už sem to vymyslel ........ budu srát do igelitový tašky v busu a pak to hodím na chodník

 

no tak sem dnes v 1:20 odvezl bus do dílny ať mi obstarají jiný klíč nebo ať s tím něco udělají ...... sešlo se šest rozespalých spekulantů v montérkách a přemýšleli co s tím budou dělat ...... čekajíc na rozuzlení sem se po dvou minutách koukání na nerozhodnou sebranku mechaniků sebral a řekl dobrou noc ..... sem zvědav co mě zítra čeká ...... možná petlice na dveřích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako já obdivuji tuhle tvou volnou improvizaci a um, ale fakt bych měl trochu obavu. Ale jsem daleko, je to sranda číst a vlakem jedu až v pátek a doufám, že pražský firove jsou min akční :-).

 

Nechci a netouzim bejt kutil. Kdyz se tohle stane, je na vyber zustat stat, nebo se pokusit opravit a dojet. Zadne nebezpeci nehrozilo-dekl drzel pevne, praskly ctyrhran byl jen jeden-pouze nedomackne koncovy spinac. Spis mne trapi, ze se podobna vec stane v nejmene vhodnou dobu, mimo domovskou stanici,hodne lidi, malo casu, blbej pristup, pocasi na pytel.

 

Ted vazne. Mas muj respekt. Zavadu si spravne diagnostikoval, vyhodnotil jako resitelnou - kdyby sutr vypad, tak se masinka zas zastavi, ale v zasade nic nehrozi - a chapu, zes pospravnu mel pockat na servismana, aby se u toho moh drbat na hlave a zasekat tim kolej, ale tvoje reseni je proste elegantnejsi. Ucel sveti prostredky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az dnes dojezdim, poslal bych zajemcum link na svuj prihodovy web. Kdyz mi budete chtit nadavat, tak snad radeji sem do vlakna-u sebe jsem trosku nervozni z prijeti. Jeste jednou diky za dodanou odvahu a cenim si i glos testovacu, jejich trefne pripominky postupne zapracuji do koncepce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...