Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Honzo, tech novych nezverejnenych veci mam asi 30. Cast ve stadiu hesel, postupne je sepisu a zverejnim. Jak jsem lstivej, nechci vyplacat vsechno na startu. Budou se pravdepodobne libit, mix techniky a zivota. Neco, i kdyz bych rad bohuzel odtajnit nemohu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Honzo, tech novych nezverejnenych veci mam asi 30. Cast ve stadiu hesel, postupne je sepisu a zverejnim. Jak jsem lstivej, nechci vyplacat vsechno na startu. Budou se pravdepodobne libit, mix techniky a zivota. Neco, i kdyz bych rad bohuzel odtajnit nemohu.

Mohol by si spravit tajnu sekciu chronomag, na heslo, a tam dat tie nezverejnitelne. Neboj, nikto sa to nedozvie. Doterajsie prispevky super! A podla mna supni stranku sem, nie do SZ, nech ti tam lezie cim viac ludi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az dnes dojezdim, poslal bych zajemcum link na svuj prihodovy web. Kdyz mi budete chtit nadavat, tak snad radeji sem do vlakna-u sebe jsem trosku nervozni z prijeti. Jeste jednou diky za dodanou odvahu a cenim si i glos testovacu, jejich trefne pripominky postupne zapracuji do koncepce.

Už se těším... :-) díky za link

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...