Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Jo, tak to nakonec dopadlo. Sice nechtěně, ale co se dá dělat. Jsou o 15 až 20% dražší, než ta vinot?ka, kam jsem původně mířil, mají o 50% menší výběr, ale vybral jsem si a mám čas shánět, kam pojedu příště.

To víš, večer v půl sedmé v pátek moc na výběr nemáš..

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze života..stojím na rozcestí lesních cestiček a doplňuju tekutiny, když se z dálky ozve hlasitý hovor. Tím smrkovým lesem se ta ozvěna nese fakt daleko.

Dvě minuty slyším přijíždět dva cyklisty - pán, mlčící, pět metrů za ním paní, nonstop hlasitě brebentící.

Další dvě minuty slyším její vzdalující se hlas, který mele sr.čky ve stylu

?Máňa řikala ... ten její starej ... já myslím že voni netento ... a Mařka slyšela že ...?

 

Ten pohled, který mým směrem hodil pán, když jsme se míjeli, byl jako hluboká Studna Zoufalství v Zóně Rezignace...

post-166-0-95596300-1560887012_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulou sobotu zase jedna příhoda peněženková. Jedu na kole, šlapu poslední kopec a najednou vidím v příkopu něco barevného. Za chvilku zase. Tak se vrátím a jsou tam rozházené karty Lidl, Sportisimo, Tesco, Kaufland atd. O metr dál peněženka. Tak jsem to posbíral, strčil do kapsy a jedu domů. Když jsem se doma podíval dovnitř, kromě asi 20 slevových a věrnostních karet, 3 platební karty, občanka, řidičák a průkaz náčelníka hasičů. Už jsem měl najeto 55 km, ale bylo to ve vedlejší vesnici 15 km daleko. Tak ještě sednu na kolo a jedu tam. Zazvoním, ptám se na maijitele, ale prý tam nebydlí. Byli to jeho rodiče, tak jsem jim to tam nechal.

Já ty peněženky asi přitahuji. Tohle byla pátá a všechno stejný případ. Položil na střechu auta, zapomněl a odjel. :)

A ujetých 80 km mě taky potěšilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Lidlu mi ji licila manzelka.....

 

Vezla dcerku na gymnastiku, mela hodinku cas, tak nakup. Predjizdela pana s pani, tak kolem 50. Byli zrovna u jogurtu, pan tlacil vozejk a zenska se ptala, mela skripavej neprijemne posazenej hlas, jako kdyz diamantem rezes sklo.....

"Tak mi rekni, co si das dneska k veceri?"

 

Borec, prej hodnej, od pohledu smirlivej chlap prej povida: "mam tam jeste salat..."

 

A baba, prej tak zle, jedovate, okamzite vystekla: "prosimte, ten si snad mel včera!"

 

Manzelka to nevydrzela, prej se rozesmala, protoze jasne citila, ze pokud by pan rekl : "dam si tam jahodovej jogurt...." tak ho baba stejne vypeskuje: "nebudes jist jogurt, mas tam od vcera salat!"

 

Pan kdyz videl, ze se manzelka smeje prej smutne pokyval hlavou, na obliceji masku smirilovosti, rezignace a beze slova pokracoval za svou vudkyni.

 

A se mi tuze libilo, jak ma zena poznala a priznala si, ze podobne zbytecne otazky obcas zkousi i na mne......

 

Jenomze mam dusi bojovnika, nedam svou kuzi snadno. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Web myslim bezi super, na to, ze o nem nikdo nevi jeste, se to asi nejak zacina sirit. Zkousel jsem si minuly tyden cvicne zaspamovat do diskuze na idnesu, kdyz se tema resilo pansky sprchy a zrovna se tam tematicky hodilo, co jsem tam zazil s řízkem. Vecer jsem se dival na statistiky a shlednuti naskocilo o nejakych 300 unikatnich pristupu a byl z toho nejctenejsi clanek.

 

Zatim je ta 38 veci, to je myslim ok a v konceptech je jich dalsich 50, ty pujdou zverejnit. Chtel bych to ale spis tlacit k vlakum, historky ze zivota nebo zazitkove mrdaci dat jen jako safran, aby cela prace nesklouzla jinam, nez jsem chtel.

 

Primarne jde o to, ze ČD je super firma. Dobře tady na chnm uz to vsichni vite a myslim, ze se nenajde jediny nespokojenec.  

Zbejva jeste zbytek republiky presvedcit, to bude na dyl.   :D

 

Tu vlakovou sepisu a dam sem. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bandi, není to tajemný.

Jen jak jsem jinej, tak mi to přijde divný no. Fakt jsem Vám vděčný! Podílíte se dlouhe roky na mojí kultivaci, spokojenosti, nápadech. Ale stále, neumím si pomoc mi je při prezentaci sebe sama nějak stydno. Souvisí to možná s tím, že se bojím abych nebyl za chlubivou píču. Proto tak rád dávam věci, kdy se ukaže že něco poseru nebo se ztrapním, tam se totiž ukáže, že ve skutečnosti nejsem ničím zajímavej. Jen o tom směšně píšu......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...