Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

YPO - upřímně jsem se pobavil, hlavně ráno ... přidám jednu ze včerejška ... 

 

Černý Most - čekám na metro a přijela 202 (končí tam) a vzadu nějakej ožrala ... slyším od řidiče ... vstáááávat ... halóóóó, konečná debile - vstávej ... on nic :D. Řidič odejde, přijde a začne tlouct nějaký pajcrem do madla :D ... a řve na ožralu .... vsáááváááát jsme na konečný ... ožrala nic .... tak vyleze ven z autobusu praští opakovaně do okna (poměrně silně), ožrala se probírá, držkuje, sedí a čumí, tak řidič huláká, že zavolá měšťáky ... ožrala se zvedá a vypadává z autobusu ven ... do včerejška jsem nevěřil, že je takováhle asertivní komunikace s cestujícím možná, ale když to čtu tady, už se ničemu nedivím :D :D ... Stál jsem od nich 15 metrů a slyšel co na něj huláká i v tomu BUSe ... ty lidi (cestující) jsou ale někdy fakt debilní, jsem rád, že vozím v kamionu elektro a nejezdím s lidma, to bych psychicky nedal :lol2: ...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 ty lidi (cestující) jsou ale někdy fakt debilní, jsem rád, že vozím v kamionu elektro a nejezdím s lidma, to bych psychicky nedal :lol2: ...  

přesně tohle mne taky napadlo, že bych na to neměl moc nervy. Někde na malém městě snad ještě možná, ale u DPP? No to by mi jeblo při druhý rundě...

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Známej v autobuse před časem umřel, infarkt. Když si člověk vezme, kolik času tam jako cestující stráví, není to vlastně nic divnýho, ale stejn? bych tak skončit nechtěl. Zajímavý je, že umřel vsedě krátce před tím než bus dojel do zastávky, kde obvykle vystupoval, takže pak ležel na zastávce v naší vesnici... chodili ho okukovat lidé, kteří ho znali.

 

Pak jsem ještě jednou v busu zažil mladou hezkou holku, která stála, držela se, koukala do učebnice, a najednou padla, jako kdyby jí někdo v matrixu vypnul - hodně děsivý. Naštěstí jen omdlela, přetaženost a stres před zkouškama... ale bylo to jak z nějakýho scifi, fakt jak když loutce přestřihnete šňůrky.

 

Jo a taky porod malého romátka jsem viděl, teda jeho začátek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Známej v autobuse před časem umřel, infarkt. Když si člověk vezme, kolik času tam jako cestující stráví, není to vlastně nic divnýho, ale stejn? bych tak skončit nechtěl. Zajímavý je, že umřel vsedě krátce před tím než bus dojel do zastávky, kde obvykle vystupoval, takže pak ležel na zastávce v naší vesnici... chodili ho okukovat lidé, kteří ho znali.

 

Pak jsem ještě jednou v busu zažil mladou hezkou holku, která stála, držela se, koukala do učebnice, a najednou padla, jako kdyby jí někdo v matrixu vypnul - hodně děsivý. Naštěstí jen omdlela, přetaženost a stres před zkouškama... ale bylo to jak z nějakýho scifi, fakt jak když loutce přestřihnete šňůrky.

 

Jo a taky porod malého romátka jsem viděl, teda jeho začátek :)

To musí být nebezpečnej autobus, kterým jezdíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co pise Demon je smutne, je mi lito te rodiny :( . Ono panove je to nekdy bohuzel i tak, ze nekdo maka od rana do vecera a zadne super kary nema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

 

Známej v autobuse před časem umřel, infarkt.

nejvic infarktu v busu maj ridici ( z vas :) ) ........... existuje na to prej nejaka statistika.....a sou borci ktery s tim puklym srdcem dokazou v ramci splneni mise dojet az do cile a pak si sami zavolat pomoc ......

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejvic infarktu v busu maj ridici ( z vas :) ) ........... existuje na to prej nejaka statistika.....a sou borci ktery s tim puklym srdcem dokazou v ramci splneni mise dojet az do cile a pak si sami zavolat pomoc ......

No a proto vás autobusáky šetřím a autobusem nejezdím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

No a proto vás autobusáky šetřím a autobusem nejezdím.

klidne mi tykej ......

 

jenom upresnim ze ja jsem pouhy ridic autobusu (zelenac)

 

autobusak je neco jinyho ......ten tuhle profesi dela od zakladky az do smrti a neumi si predstavit jinou praci (vsimni si ze pisu do smrti a ne do duchodu, protoze je to dulezity) ...... a to jsou nejvetsi frajeri

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klidne mi tykej ......

 

 

 

Jsem myslel vás jako autobusáky a né Vás jako Tebe........... :lol2:  :lol2:   :lol2:

 

No nic, jdu taky jezdit, sice jen kolečkem al to neva, vozím bordel z vykopaný podlahy pod pergolou.

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Jsou SOR dobře busy? Na iDnes píšou, jak se jim ekonomický daří.

to ja asi neumim zhodnotit

 

nejraci jezdim se starym renaultem x karosa x irisbus

 

ze sorky neni moc videt, radi to nejak podivne, pomalu se zaviraji dvere, furt tam neco blika a pipa jak na jipce, a ma to celkem jedovaty brzdy

 

jinak je ten bus samozrejme hezkej pro cestujici ale pro me jako ridice uz ne tak moc uzivatelsky privetivej

 

na druhou stranu si to nekteri ridici chvali = kazdej na to ma trochu jinej pohled

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...