Přejít na obsah

Vit

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 621
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Popis rozdílů starých a nových Želv

 

Seiko 6309 series                                                   Seiko SRP777
13mm thick                                                                14mm thick
Semi-hard rubber/plastic strap                                   Soft silicon rubber strap
Lollipop seconds hand with lollipop on head              Lollipop seconds hand with lollipop on tail
150m water resistance                                               200m water resistance (ISO 6425 compliant)
Normal lugs                                                                Drilled lugs
Seiko 6309 movement: 17 jewel automatic                Self-winding caliber 4R36 with 24 jewels.

workhorse. It does not hand wind or hack.                 It does hand wound and stop seconds.

 

ZDROJ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za seba musím povedať, že nie :) Stratili pepsi iskru, ale proti gustu....

Tak tak, každý dle svého pohledu ;) 

Mě se to líbí neskutečně, na pepsi to mohu vrátit, ale keramická luneta, v těchto barvách, je pro mě v tuto chvíli Top :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě je to dobrá další varianta, ale ta červená mi tam (na lunetě) prostě chybí.

Na druhou stranu je v této kombinaci může člověk zcela bez výčitek obout na černou gumu.

Čekám, až bude k mání keramická pepsi luneta (nechápu, že ji neudělali jako první).

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...