Přejít na obsah

Vit

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 621
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jake jsou prosim rozmery, luneta pouzdro, mam obvod 17,5cm

 

Tah je podle mě plný.

Průměr lunety: cca 40mm

Rozteč stěžejek - cca 43mm

Celková délka pouzdra: cca 48mm

(ostatní rozměry viz odkaz výše)

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tah je totožný s normální edicí. Je plný včetně koncových dílků, spona je plechová, spojený je klasickými Seiko piny s pojistnými kroužky. Od obyčejných je odlišuje, krom barevného provedení, lesklý ciferník se sunburstem. Ona i cena je téměř stejná jako u standardu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dle rozmeru jsou mensi nez stare SKX007, myslel jsem ze budou o krapet vetsi

 

Tvé chování mi přijde mírně neslušné, většina zdejších členů poděkuje, když jim někdo odpoví na dotaz, tys jich měl hned několik a když jsme ti s Prischerou odpověděli, místo poděkování dáš jen svůj názor.

Navíc na polovinu dotazů by ti odpověděl strejda Google.

 

---------------------------------------------------------------------------

.

251e07cf-2b76-480c-bedc-9533cbf42cbe_zps

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi neni problem podekovat, diky. Nicmene netrvam aby i me za kazdy zodpovezeny dotaz kazdy dekoval, toho jsem se take nedockal a hlavne s tou vetsinou to nebude tak horke (viz historie teto diskuse), hlavne aby nam nestouplo sebevedomi a nechteli jsme dekovat uz jen za to, ze sem neco napisem. Moc dekuji, budeme se drzet tematu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi neni problem podekovat, diky. Nicmene netrvam aby i me za kazdy zodpovezeny dotaz kazdy dekoval, toho jsem se take nedockal a hlavne s tou vetsinou to nebude tak horke (viz historie teto diskuse), hlavne aby nam nestouplo sebevedomi a nechteli jsme dekovat uz jen za to, ze sem neco napisem. Moc dekuji, budeme se drzet tematu.

 

Trochu mi připomínáš některé osoby z pohádky O dvanácti měsíčkách.

Souhlasím, dále už se k tomu nebudu vyjadřovat, toto vlákno je v sekci fotogalerie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsem koketoval s tím,že si je pořídím ale ta velikost mě trochu odradila. Prostě si nedokážu představit hodinky menší než mám nyní, moje hexy mají 42,5mm. Je fakt, že želví pouzdro hodinky opticky zvětší. Měl jsem Armidy A7 a ty měli 42mm a želví pouzdro a vypadali na ruce opticky fakt větší než hexy. Ale ty Pady jsou fakt pěkný, nebo je zkusím a pak je pustím dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem to špatně napsal, na SKX je luneta 42mm, kolem dokola po stranách pouzdro není. Tyto mají 40mm a želví pouzdro je trochu rozsiruje. Vizuelně ale vidíš spíše velikost lunety než stříbrné pouzdro, nebo se pletu? Vipadají pady nebo nové želvy na ruce větší než SKX?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsem koketoval s tím,že si je pořídím ale ta velikost mě trochu odradila. Prostě si nedokážu představit hodinky menší než mám nyní, moje hexy mají 42,5mm. Je fakt, že želví pouzdro hodinky opticky zvětší. Měl jsem Armidy A7 a ty měli 42mm a želví pouzdro a vypadali na ruce opticky fakt větší než hexy. Ale ty Pady jsou fakt pěkný, nebo je zkusím a pak je pustím dál.

 

Nejlíp uděláš, když si nové želvy vyzkoušíš.

Pouzdro má průměr 45mm.

Foto na ruce 17,5 - 18cm je v tomto vlákně - viz příspěvek #49.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvé chování mi přijde mírně neslušné, většina zdejších členů poděkuje, když jim někdo odpoví na dotaz, tys jich měl hned několik a když jsme ti s Prischerou odpověděli, místo poděkování dáš jen svůj názor.

Navíc na polovinu dotazů by ti odpověděl strejda Google.

 

---------------------------------------------------------------------------

.

251e07cf-2b76-480c-bedc-9533cbf42cbe_zps

Parádní fotka...jsem taky čekatel z Helveti a poslední info jsem dostal v týdnu, že když to dopadne, tak budou v půlce září...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Parádní fotka...jsem taky čekatel z Helveti a poslední info jsem dostal v týdnu, že když to dopadne, tak budou v půlce září...

v pátek jsem slečně (paní) Vokrojové jedny odřekl (na pozdější (nemám momentálně čas) x  možná odběr x  ještě nemám jasno x chci to vidět naživo) .... tak se zkus poptat po zdraví .... jestli teda nejsi někde na konci vocasu (pořadníku) a neměl prioritu někdo před tebou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Želvy jsou samozřejmě větší, jak průměr lunety tak pouzdro. Průměr lunety je o dva milimetry větší než u SKX (40 x 42mm) Pouzdro taky. Omlouvám se Vítovy, že mu do tohoto krásného fotovlákna šoupnu mobilovku obyčejných želv, ale PADI budu mít až zítra, navíc mám v tuto chvíli ve frontě na zpracování přes 400 fotek ze Sopot a lehce agresivní tón Markynina mě nijak nemotivuje k plácání se zrcadlem. Slibuju, že to časem napravím.

 

post-18334-0-78189900-1471801361_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...