Přejít na obsah

Fotka

Longines ze starého trezoru

Longines trezor vintage dědictví

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 Povidláček

Povidláček

macůr brambůr

• Member_50
  • 2 788 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:swiss

Publikováno 19.listopad.2018 - 21:24

Co si pamatuju z té exkurze, tak že říkala, že dnes už nikdo v těch knihách fyzicky nelistuje a že je mají všechny naskenované a digitalizované, proto to byl asi takový fofr a taky proto je tato služba zdarma. Na druhou stranu Omega, kde jsme se byli podívat taky, si za výcuc z archivu účtuje, protože pokud se nepletu, tam fakt nějaký nešťastník musí hledat růčo :)

Omega Speedmaster Professional 311.30.42.30.01.005 * Oris Big Crown Original Pointer DateHamilton Khaki Mechanical H69419933 * Hamilton Khaki Mechanical H69439531Oris Divers Sixty-Five * Seiko SKX009 * Casio G-5600E * Certina DS Action DiverOrient Bambino V3 SER2400MW0Seiko SNKM41 * Seiko SNZG07 * Seiko SKX007 * Seiko SNXS73               Reference: Povidláček              

#22 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 916 příspěvků(y)

Publikováno 20.listopad.2018 - 11:17

Jojo, Omega si za to bere 120 CHF a extract trva cca. mesic a neco. JLC za zo chce 250 CHF a trva to trikrat tak dlouho. A to si troufnu tvrdit, ze archiv omegy bude nasobne vetsi nez archiv JLC. Ale mozna se pletu

#23 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 916 příspěvků(y)

Publikováno 20.listopad.2018 - 11:39

Nemáš mít hodinky od těchto pochybných firem :) Já když jsem zjišťoval historii starých doxa, tak si mě předalo asi 6 lidí. Všichni hrozně nápomocní a snažili se hledat v starých dokumentech atd.. sice neúspěšně, ale strašně vstřícné a příjemné chování...

doxa, doxa.. to si psal nekam do Pekingu,ne?:-)

#24 zelez

zelez

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 68 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Prim, Junkers, TH, Ω, Seiko

Publikováno 20.listopad.2018 - 12:31

Takže hodinky prodával asi Ludvík Hainz III. Možná osobně ?

https://www.orloj.eu/cs/hainz.htm

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Longines, trezor, vintage, dědictví