Přejít na obsah

Hodinky s timerem a pípáním po minutách


Doporučené příspěvky

Ahoj,

máte tušení, který modul od Casia nebo i jiné značky umí funkci timeru a do toho po nastaveném čase ještě pípnout?

 

Jde mi o následující - nastavím si timer na 10 minut.. Spustím odpočet a každou minutu (nebo jiný nastavitený interval) mi to pípne až do ukončení odpočtu..

 

Hlasitější pípání by bylo výhodou.. Jiné funkce nejsou důležité..

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

domnívám se, že tohle žádná casia nemají. nejblíž tomu je tzv. beeper např. u g-shocků G-9000, kdy při timeru pípnou tuším při zbývající desáté, páté, jedné minutě a 30 vt.

 

nebo třeba model AE-1300 specializovaný na timer má několik různě nastavitelných timerů jdoucích po sobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Moje staré Timexy 721 z devadesátých let mají u timeru myslím deset po sobě nastavitelných intervalů odpočtu, po uběhnutí každého intervalu hodinky pípají - pokud bys měl ale krátké intervaly, třeba jen jednu minutu, mohl by jsi takto odpočítávat jen deset minut...ale nejsem si jistý, jestli nemají i funkci automatického opakování, nemám je teď u sebe...ale pokud ji mají, bylo by to asi řešení..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, podívej se na hodinky pro trenéry. Někde k tomu tu mám vlákno. Umí i vibraci.

Hledal jsem, ale nenasel.. :-\

Moje staré Timexy 721 z devadesátých let mají u timeru myslím deset po sobě nastavitelných intervalů odpočtu, po uběhnutí každého intervalu hodinky pípají - pokud bys měl ale krátké intervaly, třeba jen jednu minutu, mohl by jsi takto odpočítávat jen deset minut...ale nejsem si jistý, jestli nemají i funkci automatického opakování, nemám je teď u sebe...ale pokud ji mají, bylo by to asi řešení..

Zkusis se podivat, jestli to tak je?

 

Momentalne resim hlavne tech 10 minut a pipnuti po kazde minute.. Pripadne pokud vite i o nejake appce na Android, tak si s tim vystacim, jen jsem proste "nutne" chtel dalsi hodinky se zajimavou "komplikaci", kterou vyuziju..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle funguje odpočítávač u "historických" Casio LED-10, modul 1026 a stejné to bude i u Casio LED-20, modul 1016 a LED-30, modul 1176. Odpočítávač pípne každou minutu, v poslední minutě každých 10 vteřin a posledních 10 vteřin po vteřině. Při tom ještě bliká LED dioda.

Upraveno uživatelem casiotron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

 

Zkusis se podivat, jestli to tak je?

 

 

 

Tak já zkoušel ty Timexy...nastavit se dá od 1 do 9 libovolně dlouhých intervalů, po uběhnutí každého intervalu hodinky 3x zapípají a po uběhnutí posledního intervalu hodinky 10 vteřin pípají...toto celé se může opakovat dokola libovolně dlouho. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...