Přejít na obsah

Borealis Cascais


AndyAaron

Doporučené příspěvky

Tak v Borealisu otevreli novy projekt. Technicke specifikace:

414115035.jpg

 

A nejaky ten obrazek:

414115025.jpg

 

Samozrejme, jak uz je zvykem, bude vice barevnych verzi a i verse s datumkou/bez datumky.

414115029.jpg

 

Obecne musim rict, ze jejich pristup se mi libi. Clovek ma u nich sanci vybrat si ruzne verze. Konkretne ovsem tyhle hodinky mi zatim neprijdou nicim extra zajimave, jen dalsi potapky. Maji mit sice nejakou super extra lumi, svycarsky strojek a k tomu jeste lolipop hodinovou rucku, ktera se dnes uz tak casto nevidi, ale celkove mi to jen prijdou jako dalsi nudne potapky z mnoha. Narozdil treba od Estorilu nebo Bull Sharku. Co na ne rikate?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píšeš, celkem tuctovky bez nějakého wow-nápadu. Nevypadaj zle, jen si je bezproblémů dokážu nekoupit :)

Líbí se mi cit pro detail, třeba vkusně umístěná datumovka. Celkově nejsou zlé, ale prostě nudné.

Specifikace detailní, ale chybí důležitá výška pouzdra. Cena už je známa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Damasko potápky, úplně. Ta luneta, nožky... Mě se teda líbí. Naopak v záplavě obrovských zavazejících hodinek je tohle příjemné zpestření.

Edit: výška 13mm

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi připomněly Wardy, nelíbí se mi mešita, tu bych asi nedal.

Souhlas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maju aj verziu s "normalnymi" rucickami. Nejak mi ale nesedi velkost indexov k rucickam, bud by som zmensil indexy alebo zvacsil rucicky. Kvoli podobnemu nepomeru som nekupil ani Estoril - tam bola zase prilis siroka luneta, hlavne ked sa to porovnalo s predlohou.

 

414214482.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvíc z té kolekce se mi líbí ty modré bez datumky. Líbí se mi i pouzdro i luneta ala "D". Je fakt, že cifr ničím výrazně nenadchne, ale v přehlednosti tomu není co vytknout. Licenční 2824-2 jako stroj určitě potěší. Mně by byly malé, ale 42 mm je pro většinu hodinkové poulace pohodlně nositelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Mně se celkem líbí a jsem zvědavý na tu novou lumi, co superluminova vymyslela (C3 X1).

 

Akorát zase ta velikost.. Škoda, že microbrandy nedělají i verze 38 mm.

 

Mimochodem, porovnání C3 a X1, prý až o 60 % delší doba svícení..

 

post-33466-0-71408700-1477576368_thumb.jpg

Upraveno uživatelem vikinho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...