Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ahojte,

chcel by som si kúpiť nové hodinky, konečne už nejaké poriadne automaty.

Páčia sa mi teraz zlaté hodinky, ale neviem ako to je s tou PVD úpravou, či sa to hneď neolúpe.

Mali by mať od 39mm - 44m, a WR aspoň 50. Čo sa týka ceny, bol by som rád keby že sa zmestím do cca 1000 euro.

Hodinky by som chcel samozrejme na denno denné nosenie, obvod môjho zápästia je 19.

Páčia sa mi napríklad : 

toto je môj výber :D .. ak by ste vedeli o nejakých iných, bol by som rád.

Ďakujem vám za pomoc pri výbere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi souhlasím s výše uvedeným, bylo by fajn si rozmyslet, co od nich očekáváš a k jakému účelu ti budou sloužit, jestli chceš stříbrné/zlaté/černé pouzdro, jestli kůže nebo tah, jestli oblekový styl/sportovnější/nebo nějaký univerzál apod.

 

Pokud je chceš jako univerzály na denní nošení, tak si nemyslím, že celozlaté hodinky jsou to pravé (osobně mám za to, že zlaté pouzdro se hodí spíše pro staršího, spíše pro více formálnější styl oblékání). Když "zlaté" hodinky, tak k nim mít určitě nějaké na takové to běžné nošení.

 

Jestli to mají být tvoje první hodinky, tak ještě počkej, podívej se tady na fotky a časem uvidíš, jaký styl se ti vlastně líbí. Většinou u hodinek, které se ti strašně líbí na začátku, nadšení zpravidla brzo opadá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi najviac by som chcel zlaté, lebo všetky doplnky čo nosím mám zlaté. Hľadám skôr elegantne hodinky, ktoré by som si mohol zobrať pri každej príležitosť(rád nosím košele). Mám aj iné hodinky (fossil, festina) a oboje mám na koženom remienku, tak preto by som chcel skôr na tahu a kožu potom dokúpil, ale je to v podstate jedno. Najviac sa mi páčia tie zlaté Chr.Ward a tieto Epos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...