Přejít na obsah

Nový Seiko-san


Doporučené příspěvky

Tak nakoniec je všetko inak. Chcel som malé, mám veľké, ale pasujú na ruku veľmi dobre.

 

Z Petríka sa stal Seiko užívateľ. Kúpil som SRP772K1, z obrázku som nebol nadšený z polmesiaca na sekundovke, naživo mi to nevadí. Pekný vzor na ciferníku, malé decentné rímske (to je asi jediná škoda) číslice, mini dátum ktorý do ničoho nezasahuje. Za tie peniaze sa mi veľmi páčia. Posledné 2 týždne už som v podstate len pokukoval po Seikách, tak ich mám.

 

Obligátne foto na ruke, nech sa páči.

 

post-45342-0-99581900-1473449561_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak netvrdím že je to jediná cesta, ale naozaj sa mi páčilo to čo som videl vo vitrínke s Grand Seikom. Tá cena je samozrejme vysoká, ale nie je to nič na čo by som behom roka nenašetril :-) Samozrejme, ak ma dovtedy nezlákajú nejakí iní japonci :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • Po roku...

Oživujem, pretože dnes som si urobil predčasnú hodinkovú (a inú) narodeninovú radosť. Seiko Presage padne ako uliate, mám z nich veľkú radosť. Zvažoval som Hamiltonky a sú krásne, ale Power reserve ukazovateľ a celkový dizajn (masívnejšie púzdro - to by som pred 2 rokmi nepovedal že bude moja preferencia) vyhral :-) A Seiko, dobrá skúsenosť pomôže pri výbere :-)

 

post-45342-0-95890200-1527353821_thumb.jpg

 

post-45342-0-56767700-1527353796_thumb.jpg

post-45342-0-76681100-1527353843_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...