Přejít na obsah

Originalita Seiko 6139-6005


collie

Doporučené příspěvky

Ahoj,

čert mi byl dlužen tohle fórum! :)

Prodal jsem místnímu členovi své Steinharty a začal hledat jiné hodinky. Nejdřív jen menší, pak i starší. Pořídil jsem nějaké levnější kousky (představím je tu později), ale pak jsem se zamiloval do Bullheadů. V černé barvě. Nastudoval jsem si co šlo, abych poznal aftermarket díly a hledal hodinky všude možně. Ale pokud mají nějak vypadat, cenovky se blíží 25 tisícům i víc.

No a když jsem byl v hledání, narazil jsem na 6139 Pogue vyrobené v červnu 71 - stejně jako já - a vcelku impulsivně jsem je koupil. Pak jsem teprve začal studovat různé guidy pro nákup těchto strojů a trochu se obávám, že jsem se unáhlil. Bílá vnitřní luneta, oranžové ručky, rozpitý subciferník... Samozřejmě neorigo tah. 

Můžete mi někdo ze znalců vintage Seik moje obavy potvrdit nebo vyvrátit? 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze cifernik a vnitrni luneta... Jo a oranzove rucicky.

Nedal jsem za ne moc a jsou z ebay, takze teoreticky by mohly jit i vratit. Prodavajici to nabizi. Uvidim, az prijdou, zkusim se s nim dohodnout.

Kazdopadne diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl tak nadšenej, že jsem našel hodinky stejně staré, jako jsem já, že jsem ignoroval zdravý rozum. Chybama se člověk učí. Škoda, že vlastníma :). Snad budu s Bullheadama úspěšnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...