Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Ja se budu opirat o koho budu chtit a ty mi nebudes rikat co mam a nebo mam tady psat. To se prosim uklidni. Dekuju.

A na ty trapny komentare od tebe a tvych kumpanu tady jak sis všiml uz davno nereaguju.

 

Sportu zdar.

Super, dohodnuto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sparta uz prohrat musela. Od zapasu s kometu, co nam pred ocima (ano, mevyl to hezkej vylet do hlavniho mesta) otocila sla nahoru, ale poslednich par uz meli se stestim a o gol. Tak jako kometa pred serii proher. Nejde to táhnout celou sezonu durch. Na zitra jsem zvedvej. Uprimne doufam, ze polokone to dva dny po sobe uvalcit nedokazou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tomu proste nerozumim. Hlavni zlo Charvat a ty jeho dvorni sasek Salfa a zustavaji, Belohlava maj vyhodit v pondeli, Sykoru d nim, ted udelaji 6 bodu za vikend, na tribune sedi Razym, co to ma prevzit a Caslavou, mne to hlava nebere. Kazdopadne ty dva spily se Spartou a Kometou, to byl krome vcerejsi 1. tretiny hokej, ktery jsem tu nevidel tak 5 let. Dnes Kometu proste prejeli. Bez pardonu. Tybor a Koukal za dva mace 13 kanadskych bodu. Jdu si vylecit ten infarkt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

No, tak se to Pardubicim povedlo, gratulace k 6ti bodum. Situace kolem posledniho mista se zacina motat

Diky, a jeste jednu vec. S Kometou prijeli super fanousci. Zadnej bordel, zadny problemy, jeli od 1. do 60. minuty. Super atmosfera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako doby kdy brnaci znasilnovali mistni panny je uz davno pryc. Prejet tedka kometu neni asi tezky. Sparta dneska pukla v olomouci, ta pujde dolu. Ale zajici se budou pocitat az na konci ledna. Uvidime co uvidime. Doba kdy jsem si mohl dovolit byt na vsech domacich spilech a pulce vykezdu je davno pryc. Dnes jsem odbornik po netu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj, pujdeme spolu na pivo. My budeme pres Prahu taky casto jezdit. Benatky, Kadan, Chomutov, Usti, Litomerice....

Tak Salfa nám to vysvětlil :-). Bělohlav ven -zpátky Čáslava ( možná měl pravdu, ale odpovědnost nese vždy hlavní trenér a kritizovat ho a pak se vrátit pod novým trenérem, to nedělá dobrotu ). Těch veletočů je nějak moc.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Salfa nám to vysvětlil :-). Bělohlav ven -zpátky Čáslava ( možná měl pravdu, ale odpovědnost nese vždy hlavní trenér a kritizovat ho a pak se vrátit pod novým trenérem, to nedělá dobrotu ). Těch veletočů je nějak moc.

Arogantni Belohlav delal hrozne chyby. Zatavil Kousala a Tybora v oslabenich, jak prestali chodit na oslabeni, zacali davat goly, Harju cpe do centra, do 31. let porad kridlo, Eklund nejhorsi bek furt hraje, Blummel, Mandat zacali hrat pote, co je prestal dusit ve 4. lajne atd.... Kvuli tomu mel jit od valu, davno.Je podepsany na priprave s Lubinou, vubec netrenovali presilovky. Nedokazal ukocirovat tak 5 tretich tretin, kdy proti nam souper otocil.

Ze jsme vyhrali vikend nevim jestli hraci jrali za Belohlava nebo se ukazovali Razymovi. Do palic jim nikdo nevidi.

Charvat a teflonovy Salfa se k nemu zachovali jako z..di, protoze jimi jsou. Vymysleli si zastupny duvod stret zajmu a jako ?zachranci? ho vypakovali. Hrozny svinstvo.

Razym snad dobry, Mikeska super, Caslava mel jit do prdele. Doufam tedy, ze beky srovna.

Kazdopadne o Pardubicich se snad pise nejvic ze vsech teamu, klidne bych to ozelel.

Klub prodat, vypraskat vsechny, co na jeho upadku spolupracovali a zacit znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milan razym? Z louže pod okap. Trener, kterej má v týmu vítěze z Nagana straku, mistra světa vlasaka, jardu modrého se 725 zápasy v NHL, střelce sykoru, v brance jedničku Bostonu tukkuu Raska a cely to šéfuje Marian Jelínek měl jednu výhodu, učil se od nejlepších. Zároveň jednu nevýhodu- nikdy lidsky neopustil svůj stín, když mu hráč lidsky nesedí ( a muže jít třeba o jiný názor, nebo výši platu) nema koule na to to prekousnout a jede takovej ten lidskej hyenismus.

Ale presilovky umí :) to zas jo, to ho kluci naučili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Arogantni Belohlav delal hrozne chyby. Zatavil Kousala a Tybora v oslabenich, jak prestali chodit na oslabeni, zacali davat goly, Harju cpe do centra, do 31. let porad kridlo, Eklund nejhorsi bek furt hraje, Blummel, Mandat zacali hrat pote, co je prestal dusit ve 4. lajne atd.... Kvuli tomu mel jit od valu, davno.Je podepsany na priprave s Lubinou, vubec netrenovali presilovky. Nedokazal ukocirovat tak 5 tretich tretin, kdy proti nam souper otocil.

Ze jsme vyhrali vikend nevim jestli hraci jrali za Belohlava nebo se ukazovali Razymovi. Do palic jim nikdo nevidi.

Charvat a teflonovy Salfa se k nemu zachovali jako z..di, protoze jimi jsou. Vymysleli si zastupny duvod stret zajmu a jako ?zachranci? ho vypakovali. Hrozny svinstvo.

Razym snad dobry, Mikeska super, Caslava mel jit do prdele. Doufam tedy, ze beky srovna.

Kazdopadne o Pardubicich se snad pise nejvic ze vsech teamu, klidne bych to ozelel.

Klub prodat, vypraskat vsechny, co na jeho upadku spolupracovali a zacit znova.

Romane, máte víc problémů než jsem tušil. Něco mi to připomíná, ach jo.

Pád nám pomohl max od vyčištění těch pijavic, herně moc ne, nemáme diváckou základnu ani zdaleka takovou jako vy. Asi je max ta 1.liga.

Co říct či napsat víc, pád bych vám nepřál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Realita je taková, že někdo dolů musí, alespoň zatím. Pokud zůstane bezbarážový systém, mohlo by to zvýšit kvalitu první ligy, přece jen, když se bude rvát o titul a postup 6 týmu, bude to lepší, než dva. Pořád se mi jako větší adept na sestup jeví vítkovice/zlín, než pardubice, ty jsou s tím tlakem na konci sezony už přece jen zvyklé pracovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych si uměl představit jiné týmy, které snad konečně nahradíme v extralize. Ale soudě na základě dostupných informací se mi zdá, že jedině očistný pád do první ligy může v Pardubicích něco změnit. Dyť to je hotová karikatura,co tam poslední měsíce předvádíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Realita je taková, že někdo dolů musí, alespoň zatím. Pokud zůstane bezbarážový systém, mohlo by to zvýšit kvalitu první ligy, přece jen, když se bude rvát o titul a postup 6 týmu, bude to lepší, než dva. Pořád se mi jako větší adept na sestup jeví vítkovice/zlín, než pardubice, ty jsou s tím tlakem na konci sezony už přece jen zvyklé pracovat.

No nevím čím si Zlín zasloužil tuhle nálepku- mají sice pomalé rozjezdy a rozpočet asi jeden z nejnižších v extralize, ale rozhodně mě výkonama každej rok přesvědčej o tom, že do předkola play-off patří. Táhnou totiž za jeden provaz a hrajou jako tým, stejně jako Olmík.

A to o sobě fakt nemůžu říct, že bych jim fandil :-)- stále mě straší Leška, Balaštík a to už nehrajou cca 5 let?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...