Přejít na obsah

Poraďte jaké vybrat?


Fejfa

Doporučené příspěvky

mně se líbí ty attesy co jsem postnul výše a myslím že se bez nich brzy neobejdu mají sice nějak 47mm ale na wus psaly že působí jako 46mm.Duratect,safír,nemají dno!Takže zřejmně monoblok.Mají super tah a važí asi jen 140gr.Ale je u nich už vyšší cena.Ale jako kombinaci klasického pojetí pilotek s high tech prvky se dle mého názoru nejvíce povedly právě nighthawk.V reálu jsou opravdu nádherné.Každý mi je chválí a v té zlaté,nebo spíše rose gold jsou i hodně frajerský.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 74
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A zapomněl jsem se zeptat kdyz koupím as2031 přes eBay treba v USA bude rádio normálně fungovat i tady u nas v ČR?

To, že je kupuješ na eBay na to nemá vliv. Konkrétně tento typ se prodává i u nás, přijímá i DCF. Musíš si dát pozor, co je v popisu, resp. to někdy vidíš na ciferníku, jaké vysílače hodinky přijímají. Ano, jsou hodinky, které nepřijímají DCF, ale z Evropy třeba jen Londýn, ty nebrat, to už jsme tu několikrát řešili a zhádali se. 

Upraveno uživatelem zbuddy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak ses ptal na to šroubovací dýnko u AS 2031-57E , tak ano, mají ho šroubovací. tyto hodinky mám už přes rok a jsou to moje hlavní hodinky. Skvělá lumi, absolutní přesnost ( nikdy se nestalo, že by se neseřídily).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...