Přejít na obsah

Davosa Ternos Professional TT


People

Doporučené příspěvky

Od oktobra za 798eur

 

 

there are several, like for example the two toned ceramic bezel, the lugs have now 22mm (it was 21mm before), the hands were adapted to touch the indices, the proportions of the bezel and dial were harmonized and the metal bracelet is more solid now. But we'll give you more details soon :)

post-4368-0-15824100-1474745749_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V čem je lepší ten tah, píšou more solid now? Velikost klidně mohli snížit z 21 na 20, ne zvětšit, ale stejně víc beru ty normál Ternos, vejška profi je už moc a 500m s heliákem, kdo takový blbosti potřebuje. U hodináře mi stěží udělaj 200 tlakovku a heliák je kravina. Jsem zvědavej jestli se s tou lunetou posunou k větším divočinám. Celkově se mi líběj, prostě celý Rolády a tak to má bejt. Když už kopíruju, musí to za něco stát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste kdyby tak zkopirovali i sponu, ta byla od R vzdy na hony vzdalena (jak kvalitou, tak designem)

 

Tak co se designu týká, třeba už ho na tomhle modelu trochu posunuli směrem k origo, co do kvality...to neni možný, proč by stály 10x víc, teda když nepočítám korunku (značku) tak míň krát. To by bylo u Rolád něco hodně špatně.

Malinko odbočím, zaujalo mě, jak Rolex posunul servisní interval na 10 let a pak mě zaujalo, že doporučenej servisní interval u Vostoků za cca 2.000,- je taky 10 let. Ale to jsem of topic, tak končim.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Vypadá to, že tvé přání bylo vyslyšeno:-)

Byl bych raději za menší ternos pouzdro a cenovka (údajně okolo 1250?) by taky mohla být lidovější.

 

Foto ze stránek výrobce

 

:) vďaka za upozornenie ... :crying_anim02:, máš pravdu 40mm by bola prijateľnejšia a napr. Squale má aj lepšiu cenu ale má len s čiernou lunetou ...

Upraveno uživatelem AKUC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tyhle Batmanovský GMT-čka se mi líbí.. ale, jako hodně. 

Škoda jen té cenovky 36.000,-

Za to, že si s designem nedalí "žádnou" práci, mohli jít klidně na půlečku.. Ale určitě si své zákazníky najdou i za takový peníz:)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Vypadá to, že tvé přání bylo vyslyšeno:-)

Byl bych raději za menší ternos pouzdro a cenovka (údajně okolo 1250?) by taky mohla být lidovější.

 

Foto ze stránek výrobce

 

attachicon.gifproduktbild_ternos_prnkl1w.jpg

Hmm... to už vyjdou lépe Steiny, ne..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...