Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Zdravím,

i když už jedny Citizeny s chronem mám, k úplnému uspokojení mi chyběl  tachymeter. Hledání bylo poměrně složité, chtěl jsem solar nebo eco drive (Seiko i Citizen sice dělají parádní chrona s tachymeterem, ale jedná se o bateriový quartz). Když už jsem měl konečně vybráno, tak mi sem tam nějaká věc vadila, např. absence lumi. Nakonec jsem na ebayi narazil na tyto Citizeny, navíc byly na meshi, který ještě vyzkoušený nemám. Volba padla tedy na ně. Objednány byly z dutyfreeisland 7.9., na Slovensko se dostaly za pár dní. Bohužel neunikly pozornosti celníků. takže výpalné činilo 90 euro (objednával jsem dvoje stejné, příteli od sestry se velice líbily). Jedny tak vyšly na 257 euro včetně dph a cla, co jsem se díval na net, tak na Slovensku je mají nejlevněji od 371 euro.

Zde je specifikace z heureky:

 

Průměr pouzdra: 42,00 mm

Výška pouzdra: 12,00 mm

Hmotnost: 154 g

Barva: černá, povrchová úprava PVD

Mesh

Pohon: eco drive


 

Funkce:

Datumovka

Chronograf

Tachymeter

Lumi na ručičkách

WR 100


 

Pár mých postřehů:

Hodinky mám sice pár dní, ale zatím můžu říct, že se dobře nosí (u titanových citizenů mi postupem času začalo vadit, že je kvůli nízké váze vůbec necítím na ruce) a dobře vypadají, hodně dělá tachymeter (můj čistě subjektivní názor). Pěkné je také provedení ciferníku, akorát nožičky překrývají indexy, takže to chce větší trpělivost při seřizování, aby to lícovalo. Uvidíme, jak to bude s přesností, včera večer jsem je nastavoval a dnes dělají 1 sekundu do plusu, což mi přijde dost. Výrobce garantuje +- 15 sekund/měsíc.


 

Několik rychlých fotek:

post-32698-0-75109600-1474796000_thumb.jpg

post-32698-0-58882100-1474796033_thumb.jpg

post-32698-0-18708500-1474796066_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...