Přejít na obsah

Špatný vtip? Omega - fake?


Andreas.ks

Doporučené příspěvky

Pánové, potvrdíte můj dojem, že tyhle "Omegy" s omegou toho nemají moc společného?

 

Napsal jsem si o detailní fotky... Přijdou-li, podělím se...

 

Doejm je spravnej ;)

Nebejt toho "Omega" vsude mozne, tak josu to celkem slusny China hodinky, ale takhle je to velmi neslusny f-e-j-k...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doejm je spravnej ;)

Nebejt toho "Omega" vsude mozne, tak josu to celkem slusny China hodinky, ale takhle je to velmi neslusny f-e-j-k...

 

Ano, mě oslovily nejdřív svým vzhledem, když jsem prohlížel nějaké ruské pobedy, až pak jsem si všiml, že mají nějaké podezřelé logo... (navíc na té třetí fotce se mi zdá to logo nějaké jiné... ) škoda.. Bez toho jednoho řeckého písmenka by to byly hezké "časy".... :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se ti líbí, tak si pořiď originál - tenhle fejk vychází z čerstvýho modelu Hour Vision, do kterýho se kluci omegácký konečně rozhodli strčit novej kalibr (8500, pokud se nepletu). Jsou krásný.

 

Na kovovým tahu za 137 000 Kč, na kůži o něco levnější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se ti líbí, tak si pořiď originál - tenhle fejk vychází z čerstvýho modelu Hour Vision, do kterýho se kluci omegácký konečně rozhodli strčit novej kalibr (8500, pokud se nepletu). Jsou krásný.

 

Na kovovým tahu za 137 000 Kč, na kůži o něco levnější...

 

 

Nepletes ;)

8500, totalne in-house! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, potvrdíte můj dojem, že tyhle "Omegy" s omegou toho nemají moc společného?

 

Napsal jsem si o detailní fotky... Přijdou-li, podělím se...

sorry, ale naivnejsi dotaz jsem uz dlouho nezazil. cekas, ze je nejaka moznost, ze hodinky omega za buy it now 49 usd budou origo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, necekam... Ani nahodou bych si je nekoupil - jak jsem jiz napsal, zaujala me nejdriv miniaturni fotka u prodejce ruskych hodinek z ukrajiny (v teto kominaci bych je uz urcite nekupoval) - ptal jsem se zdejsich chronomanu spis jen pro zajimavost, protoze jsem nevedel, ceho plagiat to jako chce byt...

Trosku naivni sice jsem, ale az takhle tedy rozhodne ne... to by uz totiz nebyla naivita ale blbost... :lol:

 

(ale pokud by tento topic nekoho iritoval, klidne muze byt smazan - topic, nikoliv iritovany uzivatel :) )

Upraveno uživatelem Andreas.ks
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...