Přejít na obsah

Damasko D-sub1


martin151

Doporučené příspěvky

Dneska ráno jsem trochu googlil a nasel jsem tyhle Damaska na Watchuseek , tak mě prosím nekamenujte  :lol2: .  viz link.     http://forums.watchuseek.com/f810/exclusively-watchuseek-first-draft-damasko-divers-watch-d-sub1-3603922.html

post-9823-0-98405000-1474934380_thumb.jpeg

post-9823-0-04281800-1474934478_thumb.jpg

Upraveno uživatelem martin151
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 233
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

:eek:  kdysi jsem mektal něco o tom, že D je nudné - a teď si říkám, jak by bylo fajn kdyby udělali nudné potápky.... tohle prostě vypadá, jako když se suchar snaží dělat zábavu a vypráví vtipy, co pochytil ve třetím ročníku na MatFyzu. Kdyby tam narvali ještě červenou a zelenou, tak by to byla docela slušná thajská limitka  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta datumovka neni fakt nic extra, jina barva cifru-rucky bych nechal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávám jim šanci, zatratit je na základě těhle obrázků je brzy. Modrá a žlutá bude pekelně závislácká kombinace, na potápky ok, ale udělat správnou modrou je těžký. Trochu bych povolil uzdu ve tvaru ručiček, tyhle jsou už tak moc okoukaný. Korunku na 4 mám rád, datumka, černej věnec na modrym cifru, to nemužou myslet vážně, její umístění je o zvyku, v reálu to neni tak hrozný, pro mne lepší než bez. No uvidíme...vlastně nevim, cena na tahu to bude asi peklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jako "first draft" ok. Ponorka ok, tvar ok, ETA ok, Konrad ok...

Ještě zapracovat na těch ručkách, barvách a datumu a mohly by to být hezký Konrádovky do vody.

 

 

 

Jéééénže...že se jedná o "first draft", který ještě dozná řadu změn, už jsme si jednou mysleli. :wacko:

 

Damasko%20DK200%20PDP.jpg?itok=KewZgtgK

foto net: timelessluxwatches.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera nebo předevčírem jsem někde psal, že kdyby Kornád začal dělat potápky, jdu do nich a mám vyřešeno. Pokud tahle informace není jen nějaká legrace, beru to zpět. Nevím proč, ale měl jsem představu klasického Damasko designu s tampónovými indexy, klasickými ručkami, červenou perlou, lunetou, nepoškrabatelným pouzdrem a tahem, jen s vyšší WR a možná třeba o fous dominantn?jší minutovkou (jiná lumi?) Tohle ne-e.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

v cem vlastne tkvi vyssi vodotesnost ?

 

asi lepsi sklo, tesneni, korunku maji dle nekterych nejlepe utesnenou na svete..... tak kde je kurva problem aplikovat to na stavajici modely

 

todle je peklo ktery bych v krame ledabyle prehlid.....takovej model co frcel pred patnacti lety

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono moderní divery asi musí splňovat především ty podmínky pro ISO, ale přijde mi, že D je splňovalo v mnoha ohledech už předtím. Stejn? mi vrtá hlavou to nahrazení damaskosteelu ponorkovou ocelí.. pro mě asi nejatraktivn?jší vlastnost Déček - fuč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...