Přejít na obsah

Damasko D-sub1


martin151

Doporučené příspěvky

Jo, to ze tady jsi ty skulpturo, je zasluha krizaku.

Kam na ty bobky chodis ty rakosko? Nekam, kde delaji rejzi omastenou vetrem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 233
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Za sklouznutí do politiky, byť historické, se omlouvám. Azeppelin má naprostou pravdu, kdyby tehdy nebyly na východ? a jihu Evropy křesťanské armády, dnes bychom opravdu měli jiné problémy než ty, které řešíme.

 

Jaké je vůbec poslední zákulisní info o cen? D-subů? A co zásadního o datumce od Instanta tu zapadlo díky debatě o střetu civilizací? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádný oslí můstek není potřeba. Všiml jsem si totiž, že když vezmeme azeppelinovo kouzelné sousloví "globalizačn?-multikulturní-pseudohumanistické", nahradíme SEDM písmen jinými a zbytek škrtneme, vznikne slovo "datumka". NÁHODA...?

 

Edit: teď na to koukám a nic se nahrazovat nemusí, ta písmena d,a,t,u,m,k,a tam normálně jsou. Teď už je náhoda úplně vyloučena.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sklouznutí do politiky, byť historické, se omlouvám. Azeppelin má naprostou pravdu, kdyby tehdy nebyly na východ? a jihu Evropy křesťanské armády, dnes bychom opravdu měli jiné problémy než ty, které řešíme.

 

Jaké je vůbec poslední zákulisní info o cen? D-subů? A co zásadního o datumce od Instanta tu zapadlo díky debatě o střetu civilizací? :)

 

 ze tam tu datumku nemuseli davat vobec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Sorry všem, kteří sem v naději nakouknou... :) šlo mi spíš o to, zda nemá někdo nejaké insider info. Přece jen v téhle fázi má hodně výrobců už nějakou annonci na webu... třeba Favre-Leuba u svých potápek a vejškoměrek měl taser a odpočítávání na webu víc jak půl roku před uvedením :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty černé se žlutými detaily se mi tuze líbí... Asi budu muset začít pořádně žrát, aby mi ztloustla ruka, protože pochybuju, že budou mít 38x11 mm  :lol2:. Sakra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pouzdro paradni, cifr povedeny, jasne Damasko DNA, odolnost proti lišce vyborna, datumka na chuja, pod vodou je mi u zadku kolikateho je, chvalim tedy alespon polohu cislice a barvu. Remen brutalne dobry. Ponorka mezi nohama...no, asi bych mel neustale pocit, ze jsem ty hodinky poradne jebnul o sutr a ten tam zanechal tuhle stopu a po case se do toho zazrala dulkova koroze, kterou nekdo vyrypnul paratkem...kurwa a je to ponorka vubec ? Neni to vorvan ?

 

ps.: verim, ze na zivo budou skvele :)

 

edit: teda vlastne ne, vsechno to kazi pozlaceny nejlevnejsi pajsl od ety :(

Upraveno uživatelem ATOM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...